خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین تیم ملی فوتبال با حضور نیمی از دعوت شدگان
tamrine-iran-dar-armanestan

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال با حضور نیمی از دعوت شدگان

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان با تعداد زیادی غایب برگزار شد تا ملی‌پوشان خود را برای دیدار مقابل سوریه آماده کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سوریه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16 امروز (دوشنبه) در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد.

*از 19 بازیکن دعوت شده به این اردوی تیم ملی، در تمرین امروز 8 نفر حضور داشتند. علیرضا حقیقی، رشید مظاهری، کمال کامیابی‌نیا، سیدجلال حسینی، عزت‌الله پورقاز، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی و محمد انصاری بازیکنان حاضر در تمرین بودند.

*بازیکنان پس از ورود به زمین با کادرفنی تیم خوش و بش کردند که برخورد با اوسیانو کروز کمی صمیمی‌تر بود.

*مهدی طارمی که برخلاف سایر ملی‌پوشان این تیم در تمرین حضور نداشت، با اجازه از کارلوس کی‌روش در تمرین امروز غایب بود.

*سایر بازیکنان که در تمرین امروز غایب بودند، در حال حاضر همراه با تیم‌های خود درگیر مسابقات جام حذفی هستند و البته علیرضا بیرانوند، وحید امیری و وریا غفوری هم سه بازیکن مصدوم این اردو محسوب می‌شوند که در سالن وزنه تمرینات خود را دنبال کردند.

*علیرضا بیرانوند از ناحیه دست دچار شکستگی شده و دستش را گچ گرفته، اما با این وجود به این اردو فراخوانده شده است. دروازه‌بان مصدوم تیم ملی در بخشی از تمرین امروز با لباس درون اردویی در زمین شماره یک آکادمی حضور یافت و پس از صحبت کوتاه با جواد نکونام، محل تمرین را ترک کرد و به سالن وزنه رفت.

*کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی که در آکادمی ملی فوتبال حضور داشت، ابتدا در تمرین حاضر نشد و گویا جلسه‌ای داشت که دستیارانش تمرینات را زیر نظر داشتند. البته سرمربی تیم ملی از اواسط تمرین با لباس شخصی وارد زمین چمن شد و با بازیکنان خوش و بش کرد.

*تمرینات امروز ملی‌پوش به چند بخش تقسیم شد که بازیکنان ابتدا بدن‌های خود را زیر نظر کادرفنی گرم کردند و سپس استارت‌های کوتاه و بلند را در عرض زمین انجام دادند.

*کارهای ترکیبی و حفظ توپ بخش دیگری از تمرین امروز بود و سپس بازیکنان در دو گروه سه نفره فوتبال گل کوچک را در چهار دروازه در دستور کار قرار دادند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *