خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / گرت بیل بعد از تمدید قرارداد با رئال مادرید : رویایم تحقق یافت
BALE 2016

گرت بیل بعد از تمدید قرارداد با رئال مادرید : رویایم تحقق یافت

بال ولزی تیم فوتبال رئال‌مادرید از تمدید قراردادش با کهکشانی‌ها ابراز خرسندی کرد و آن را تحقق یک رویا دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت بیل این هفته قراردادش با تیم فوتبال رئال‌مادرید را به طور رسمی تا سال 2022 تمدید کرد و شش سال دیگر به تیمی که سال 2013 به آن پیوست، متعهد شد.

بیل که در سه سال حضورش در سانتیاگوبرنابئو به یکی از مهره‌های کلیدی رئال‌مادرید تبدیل شده و با این دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد، درباره وضعیتش در پایتخت اسپانیا و تمدید شدن قراردادش با کهکشانی‌ها گفت: اسپانیایی‌ام در حال پیشرفت است اما هنوز هم ترجیح می‌دهم که به زبان انگلیس صحبت کنم. مسلماً من از وضعیتم در رئال راضی‌ام. زمانی که به رئال پیوستم، می‌خواستم برای اولین بار طعم موفقیت را بچشم و جام ببرم. حالا یکی دیگر از رؤیاهایم که ماندن در رئال بودن به حقیقت پیوست.

بیل افزود: امیدوارم باز هم با رئال جام ببرم و همیشه برای این تیم خواهم جنگید. ما هر سال همه جام‌ها را می‌خواهیم. تمام جام‌های برای رئال اهمیت دارند. هدف من کمک کردن به رئال، گل زدن و گل ساختن است.

بیل در 134 بازی‌اش برای رئال‌مادرید 62 گل زده است اما او تأکید دارد که جام چیزی است که برای تیم‌ها اهمیت دارد.

وی عنوان کرد: ما لحظات فوق‌العاده فراوانی را در این تیم تجربه کرده‌ایم و لیگ قهرمانان را که مهمترین تورنمنت است، فتح کرده‌ایم، البته در طول این مسیرلحظات تلخ و ناکامی‌هایی هم بوده است اما مهم این است که چطور به این ناکامی‌ها واکنش نشان دهید.

انتهای پیام/

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *