خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / منصوریان: به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم
mansorian

منصوریان: به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم که ما را تنها نمی‌گذارند و با تمام وجود برای آنها تلاش می‌کنیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان پس از صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با شکست یک بر صفر مس کرمان در نشست خبری گفت: ابتدا به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم که ما را تنها نمی‌گذارند و با تمام وجود برای آنها تلاش می‌کنیم. بازیکنان ما وقتی به زمین می‌آیند به سکو‌ها نگاه می‌کنند و روحیه می‌گیرند. خوشبختانه بازیکنان ما فهمیده‌اند که با برد به این هواداران روحیه و امید می‌دهند.

وی افزود: امید ابراهیمی قبل از بازی تماس گرفت و گفت نمی‌توانم در این بازی تیم را همراهی کنم، اما پس از فوت پدرم فقط چشم امیدم به این تیم است. این برد را به روح پدر امید و به پدر استقلال، منصور پورحیدری تقدیم می‌کنیم که برای او آرزوی سلامتی می‌کنم.

سرمربی استقلال با اشاره به بازی خاطرنشان کرد: درباره بازی باید بگویم که تفاوت ما با مس فقط در وضعیت بدنی‌مان بود. در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و مس نسبت به ما بهتر بازی کرد. آن هم به این دلیل بود که ما یک بازی سنگین را در اهواز مقابل فولاد انجام داده بودیم و چند بازیکن مصدوم و خسته داشتیم که فرصت ریکاوری‌مان کم بود. با این شرایط مقابل مس حاضر شدیم.

منصوریان گفت: در نیمه دوم دو تغییر داشتیم که تاکتیکی بود به این دلیل که حقدوست و بختیار رحمانی بیرون آمدند تا شرایط را عوض کنیم. امیدوارم حقدوست دچار مصدومیت نشده باشد. از سوی دیگر حریف 10 روز استراحت داشت اما ما جمعه از اهواز رسیدیم و زمانی برای ریکاوری و تمرینات نداشتیم.

وی اضافه کرد: هر چه رو به آخر بازی می‌رفتیم، شرایط تاکتیکی بهتر می‌شد. تفاوت ما با مس این دقایق پایانی بود که از لحاظ بدنی حریف افت کرد و ما بهتر شدیم. نمی‌توانیم حضور هواداران و تاثیری که بر بردمان داشتند را کتمان کنیم. از سوی دیگر این اختلاف زمانی هم به سود حریف بود. خیلی دیر به تهران برگشتیم ولی مس کرمان 10 روز استراحت کرد. به هر حال به منصور ابراهیم‌زاده بابت این بازی که تیمش ارائه کرد، تبریک می‌گویم. امیدوارم به همین شکل به کارش ادامه دهد.

منصوریان در مورد بختیار رحمانی و شرایطی که دارد، تصریح کرد: بختیار در تیم ما زحمت می‌کشد. باید بگویم  27 سال قبل من به استادیوم می‌رفتم. استقلال بازیکنی داشت که خیلی ضعیف کار می‌کرد و سر و صدای هواداران را درآورده بود اما در آخر فصل به آن صلابت و مسیر اصلی رسید. ما بختیار را از جایی نیاورده‌ایم که کسی این بازیکن را نشناسد. او بازیکن سرشناسی بود اما باید فضا برای این بازیکن تعریف شود و بختیار هم به زودی بلند می‌شود.

سرمربی استقلال در خصوص گشاد بودن پیراهن برای برخی بازیکنان تاکید کرد: بازیکنان باید متوجه باشند که به چه تیمی آمده‌اند و پیراهن چه تیمی را به تن می‌کنند. آنها مدتی است این را درک کرده‌اند اما باید باز هم روی ذهن بچه‌ها کار کنیم. با این حال شماره 17 را به قربانی دادم که روزی خودم با آن کارم را در استقلال شروع کردم و  قبل از من، عبدالعلی چنگیز این پیراهن را می‌پوشید. در مورد سایر شماره‌ها نیز با بازیکنان صحبت کردم و این مشکل به زودی حل خواهد شد.

خبرنگاری از منصوریان پرسید چرا بازی‌های‌تان تا این حد کسل کننده است که وی پاسخ داد: اگر این طور است،‌ هم برای خودم متاسفم و هم برای شما! برای خودم چون با توجه به روند رو به رشدی که داریم، باز هم این مسائل را می‌شنوم و برای شما از آن جا که شما توقع دارید ما کیفیت لالیگا را در فوتبال کشورمان داشته باشیم. به هر حال ما زحمت می کشیم و همه احساس می‌کنند روند رو به رشدی داریم. مطبوعات، رسانه‌ها، فضای مجازی و مردم و هواداران از تیم راضی هستند و می‌بینید که مردم نسبت به شرایط تیم امیدوار شده‌اند. همین که در یک روز میان هفته، این همه تماشاگر به ورزشگاه می‌آید آن هم برای یک بازی جام حذفی، نشان می‌دهد همه راضی هستند. در این روزهای میانی هفته اگر 50 هوادار هم به ورزشگاه بیاید، باید دست‌شان را ببوسیم اما می‌بینید که نیمی از ورزشگاه پر شده بود.

او ادامه داد: به اندازه‌ای که در جام حذفی کار را پیش ببریم، این تعداد تماشاگر کافی بود. ما جریانی را در استقلال ادامه می‌دهیم که هوادار رغبت کند تا به ورزشگاه بیاید و بازی را تماشا کند. در روز بازی با ذوب آهن و سایپا، هوادار زیادی آمد. در مشهد و اهواز هم استادیوم پر از تماشاگر استقلالی بود. اصلاً استقلال در اهواز که پایگاه دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *