پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25031 11 آبان 1395 ساعت [ 10:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوان ماتا : حس می‌کنم بازیکن مهمی برای من‌یونایتد هستم

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ تأکید کرد نگرانی بابت آمدن مورینیو به منچستریونایتد نداشته و در حال حاضر رابطه خوبی با آقای خاص دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که بسیاری بر این باور بودند که با انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید منچستریونایتد، خوان ماتا این تیم را ترک خواهد کرد، […]

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ تأکید کرد نگرانی بابت آمدن مورینیو به منچستریونایتد نداشته و در حال حاضر رابطه خوبی با آقای خاص دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که بسیاری بر این باور بودند که با انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید منچستریونایتد، خوان ماتا این تیم را ترک خواهد کرد، اما او حالا یکی از بازیکنان اصلی آقای خاص به  شمار می‌آید. هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ در زمان حضورش در چلسی مورد توجه مورینیو قرار نگرفت و در نهایت در سال 2014 مجبور به ترک این تیم و پیوستن به شیاطین سرخ شد.

ماتا در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مورینیو هیچ ملاقات شخصی با من نداشت. حس می‌کنم عضو مهمی از منچستریونایتد هستم. از زمانی که به این تیم ملحق شدم، ما فرازونشیب‌هایی داشته‌ایم، اما همیشه این حس را داشته‌ام که زیرنظر هر مربی بازیکن مهمی بوده‌ام و اکنون نیز چنین حسی دارم. باز هم تأکید می‌کنم که با ژوزه هیچ ملاقات و مکالمه خصوصی انجام نداشتم.

وی افزود: سخت است که بشود همه چیز را کنترل کرد. دوستان و اقوامم زنگ می‌زنند که اوضاع چطور پیش می‌رود، اما من همیشه یک پاسخ به آنها می‌دهم «گوش کنید، من کسی هستم که می‌دانم اوضاع چطور پیش می‌رود و می‌دانم که خبری نیست».

هافبک اسپانیایی سرخپوشان منچستر در مورد رابطه‌اش با آقای خاص اظهار داشت: زمانی که مورینیو به منچستریونایتد آمد، طرز تفکرم همانند سابق بود، اینکه بهترین عملکردم را برای تیم داشته باشم. من خودم را باور دارم و فکر می‌کنم چنین رویکردی همیشه پاسخ می‌دهد. رابطه حرفه‌ای بین من و مورینیو برقرار است.

ماتا در پایان خاطرنشان کرد: وقتی خیلی افراد در این مورد بحث می‌کردند که با آمدن مورینیو اوضاع تغییر خواهد کرد، اما من ایده روشنی را در سر داشتم.

خوان ماتا که چهارمین فصل حضورش در منچستریونایتد را تجربه می‌کند، تا کنون 116 بازی برای این تیم انجام داده و 29 گل هم به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت