پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25056 11 آبان 1395 ساعت [ 11:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد سنگین اینتر برای خرید وراتی

در حالیکه باشگاه های آرسنال و چلسی در بین علاقمندان به جذب هافبک ایتالیایی پاریسن ژرمن هستند، رقم پیشنهادی اینترمیلان ممکن است آنها را منصرف کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، مدتی است که گزارش هایی مبنی بر اختلاف به وجود آمده بین «مارکو وراتی» بازیکن تیم فوتبال پاریسن ژرمن با «اونای امری» سرمربی […]

در حالیکه باشگاه های آرسنال و چلسی در بین علاقمندان به جذب هافبک ایتالیایی پاریسن ژرمن هستند، رقم پیشنهادی اینترمیلان ممکن است آنها را منصرف کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، مدتی است که گزارش هایی مبنی بر اختلاف به وجود آمده بین «مارکو وراتی» بازیکن تیم فوتبال پاریسن ژرمن با «اونای امری» سرمربی جدید این تیم به گوش می رسید. به همین منظور چندین باشگاه بزرگ اروپایی در نظر دارند تا با پیشنهادی جدی وراتی را به خدمت بگیرند.

به گزارش «تاک اسپورت» در این میان باشگاه اینترمیلان آمادگی دارد تا با پیشنهادی بزرگ به ارزش ۵۸ میلیون پوند این هافبک ۲۳ ساله را جذب کند.

پیش از این یوونتوس، آرسنال و چلسی نیز خواهان به خدمت گرفتن وراتی بودند اما انتظار می رود اینترمیلان با پیشنهادش سایر رقبا را کنار بزند.

باشگاه اینترمیلان در تابستان به وسیله ائتلاف چند شرکت چینی خریداری شد و به نظر می رسد با فرا رسیدن ماه ژانویه آنها منابع زیادی برای خرید بازیکنان بزرگ از سراسر دنیا داشته باشند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت