پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25064 11 آبان 1395 ساعت [ 21:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی‌فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم

پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه سلطانی‌فر می‌تواند موفق باشد، گفت: خیلی خوشحالم که وزیر ورزش جدید انتخاب شد و دیگر وزارتخانه سرگردان نیست. سایت تیفوسی علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتخاب وزیر جدید ورزش و رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به مسعود سلطانی‌فر برای تصدی امور ورزش […]

پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه سلطانی‌فر می‌تواند موفق باشد، گفت: خیلی خوشحالم که وزیر ورزش جدید انتخاب شد و دیگر وزارتخانه سرگردان نیست.

سایت تیفوسی علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتخاب وزیر جدید ورزش و رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به مسعود سلطانی‌فر برای تصدی امور ورزش و جوانان، گفت: من هر لحظه از طریق تلویزیون پیگیر این ماجرا بودم و دلم می‌خواست هرچه زودتر تکلیف انتخاب وزیر جدید روشن شود که خدا را شکر می‌کنم این اتفاق افتاد.

وی افزود: سلطانی‌فر مبارک ورزش باشد و به خودش هم تبریک می‌گویم که توانست رأی مجلس را کسب کند. برای او آرزوی موفقیت دارم و فکر می‌کنم می‌تواند موفق باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان عنوان کرد: امیدوارم با کمک سلطانی‌فر، صعود راحتی به جام جهانی فوتبال داشته باشیم. از سوی دیگر او باید فکری به حال فوتبال پایه کشور کند و آئین‌نامه و برنامه‌هایی برای پیشرفت باشگاه‌ها در استفاده از بازیکنان جوان داشته باشد. همین‌طور پیشکسوتان باید حمایت کنند و دور هم جمع شوند مثل همین شرکتی که به نام پرسپولیس برای پیشکسوتان ثبت کرده‌ایم و ماهی یک بار جمع می‌شویم تا همدیگر را ببینیم.

پروین گفت: نه‌تنها برای سلطانی‌فر بلکه برای دو وزیر دیگر هم خوشحال شدم چون بالاخره وزارتخانه‌ها بی‌وزیر نماند و کار از همین فردا آغاز خواهد شد. وزارت ورزش هم سرگردان نمی‌شود و ان‌شاءالله که آقای سلطانی‌فر بتواند منشأ خیر در ورزش کشورمان باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت