سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های ورزشی / پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی‌فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم

پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی‌فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم

پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه سلطانی‌فر می‌تواند موفق باشد، گفت: خیلی خوشحالم که وزیر ورزش جدید انتخاب شد و دیگر وزارتخانه سرگردان نیست.

سایت تیفوسی علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتخاب وزیر جدید ورزش و رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به مسعود سلطانی‌فر برای تصدی امور ورزش و جوانان، گفت: من هر لحظه از طریق تلویزیون پیگیر این ماجرا بودم و دلم می‌خواست هرچه زودتر تکلیف انتخاب وزیر جدید روشن شود که خدا را شکر می‌کنم این اتفاق افتاد.

وی افزود: سلطانی‌فر مبارک ورزش باشد و به خودش هم تبریک می‌گویم که توانست رأی مجلس را کسب کند. برای او آرزوی موفقیت دارم و فکر می‌کنم می‌تواند موفق باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان عنوان کرد: امیدوارم با کمک سلطانی‌فر، صعود راحتی به جام جهانی فوتبال داشته باشیم. از سوی دیگر او باید فکری به حال فوتبال پایه کشور کند و آئین‌نامه و برنامه‌هایی برای پیشرفت باشگاه‌ها در استفاده از بازیکنان جوان داشته باشد. همین‌طور پیشکسوتان باید حمایت کنند و دور هم جمع شوند مثل همین شرکتی که به نام پرسپولیس برای پیشکسوتان ثبت کرده‌ایم و ماهی یک بار جمع می‌شویم تا همدیگر را ببینیم.

پروین گفت: نه‌تنها برای سلطانی‌فر بلکه برای دو وزیر دیگر هم خوشحال شدم چون بالاخره وزارتخانه‌ها بی‌وزیر نماند و کار از همین فردا آغاز خواهد شد. وزارت ورزش هم سرگردان نمی‌شود و ان‌شاءالله که آقای سلطانی‌فر بتواند منشأ خیر در ورزش کشورمان باشد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *