پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25069 11 آبان 1395 ساعت [ 21:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رسمی : فرانک دی بوئر اخراج شد

باشگاه اینتر سرمربی هلندی که دو هفته پیش از آغاز فصل جاری استخدام کرده بود را برکنار کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتفاقی که رسانه‌های ایتالیایی از چند هفته پیش درباره‌اش گمانه‌زنی می‌کردند به وقوع پیوست و باشگاه اینتر سرمربی هلندی خود، فرانک دی‌بوئر را اخراج کرد. اخراج دی‌بوئر که دو هفته به […]

باشگاه اینتر سرمربی هلندی که دو هفته پیش از آغاز فصل جاری استخدام کرده بود را برکنار کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتفاقی که رسانه‌های ایتالیایی از چند هفته پیش درباره‌اش گمانه‌زنی می‌کردند به وقوع پیوست و باشگاه اینتر سرمربی هلندی خود، فرانک دی‌بوئر را اخراج کرد.

اخراج دی‌بوئر که دو هفته به آغاز فصل جاری جانشین روبرتو مانچینی شد، در حالی صورت گرفته که تیم او در 11 هفته سپری شده از سری A تنها چهار پیروزی داشته و دو بار مساوی کرده و پنج بار هم تن به شکست داده تا با 14 امتیاز و فاصله‌ای 13 امتیازی با یوونتوس صدرنشین در رده دوازدهم جدول قرار داشته باشد.

طبق بیانیه منتشر شده در سایت باشگاه اینتر، با اخراج دی‌بوئر، استفانو وکی، سرمربی تیم جوانان اینتر به طور موقت هدایت نراتزوری را برعهده خواهد داشت و او تیم را در بازی پنجشنبه شب برابر ساوتهپمتون در لیگ اروپا نیز هدایت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت