سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فوری : میروسلاو کلوزه از فوتبال خداحافظی کرد

فوری : میروسلاو کلوزه از فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم آلمانی پیشین تیم فوتبال لاتزیو به دوران بازیگری خود پایان داد تا خودش را برای بازگشت به دنیای فوتبال به عنوان یک مربی آماده کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ESPN، میروسلاو کلوزه به طور رسمی به دوران بازیگری خود پایان داد تا برای آغاز دوران مربیگری‌اش آماده شود.

کلوزه که دو سال پیش به دنبال فتح جام جهانی 2014 و تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ جام جهانی با تیم ملی آلمان خداحافظی کرد، تابستان امسال لاتزیو را ترک کرد و از آن زمان تا کنون بدون تیم بود. او حالا در سن 38 سالگی تصمیم گرفته است که به دوران بازیگری‌اش پایان دهد و خودش را برای پیوستن به دیگر بازیکنان پیشکسوتی که وارد وادی مربیگری شدند، آماده کند.

کلوزه که در دوران بازیگری‌اش برای تیم‌های همچون هامبورگ، کایزرسلاترن، وردبرمن، بایرن‌مونیخ و لاتزیو توپ زده است، با 71 گلی که در 137 بازی‌اش برای تیم ملی آلمان به ثمر رساند، بهترین گلزن تاریخ ژرمن‌ها محسوب می‌شود.

در پیامی که در صفحه توئیتر اتحادیه فوتبال آلمان قرار گرفته است، ضمن تأیید خبر بازنشسته شدن کلوزه، از شرکت او در کلاس‌های آموزشی این اتحادیه برای کسب مدرک مربیگری خبر داده شده است.

خداحافظی کلوزه در حالی صورت گرفته است که تا یکی دو ماه پیش برخی رسانه‌ها ادعا کردند لاتزیو ایستگاه پایانی دوران بازیگری این بازیکن آلمان نخواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *