خانه / خبرهای فوتبال خارجی / چیچاریتو: فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۱ خاطره فوق العاه ای بود
Leverkusen Javier Chicharito Hernandez (Bayer 04 Leverkusen 7) beim Torjubel nach dem Treffer zum 2:0 beim Fussball Bundesligaspiel zwischen Bayer 04 Leverkusen und Borussia Moenchengladbach am 12.12.2015, Copyright: Sch¸lerx/xEibner-Pressefoto EP_jseLeverkusen Javier CHICHARITO Hernandez Bayer 04 Leverkusen 7 the goal celebration After the Results to 2 0 the Football Bundesliga game between Bayer 04 Leverkusen and Borussia Moenchengladbach at 12 12 2015 Copyright Sch¸lerx xEibner Press Photo EP_JSE

چیچاریتو: فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۱ خاطره فوق العاه ای بود

خاویر ‘چیچاریتو’ هرناندز، مهاجم کنونی تیم بایرلورکوزن، از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تمجید کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مهاجم مکزیکی در فصل ۲۰۱۴/۱۵ در سانتیاگو برنابئو هم تیمی کریستیانو رونالدو بود، در حالیکه در فینال لیگ قهرمانان اروپای سال ۲۰۱۱ و همچنین فصل گذشته مقابل بارسلونا و ستاره شماره ۱۰. این تیم قرار گرفته است.

در مصاحبه با سایت یوفا، از چیچاریتو راجع به بهترین هم تیمی و بهترین حریفی که مقابلش قرار گرفته است سؤال شد که او ابتدا به فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۱ اشاره کرد و گفت:

برای من لحظه بسیار خاصی بود. من مقابل یکی از بهترین تیم های تاریخ فوتبال ۹۰ دقیقه بازی کردم که هدایت آن تیم به عهده پپ گواردیولا بود و همه بازیکنانش در اوج دوران بازی خود قرار داشتند. دوست داشتم که قهرمان اروپا شوم، اما با این وجود خاطره فوق العاده ای بود.

وی در مورد شانس لورکوزن در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم که با تیم های تاتنهام، موناکو و زسکامسکو هم گروه شده اند، گفت:

فکر می کنم این یکی از سخت ترین گروه ها خواهد بود چون هر چهار تیم تقریباً به یک اندازه شانس صعود از گروه را دارند. هدف ما این است که در بهترین تورنمنت فوتبالی اروپا، تا جایی که می توانیم پیش برویم. سال گذشته تقریباً این کار را انجام دادیم. مقابل بارسلونا تنها یک گل دیگر نیاز داشتیم، اما متأسفانه در خانه مقابل آنها مساوی کردیم. حالا شانس خوبی داریم، بنابراین هر کاری بتوانیم انجام خواهیم داد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *