پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25082 11 آبان 1395 ساعت [ 23:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیگواین: در یوونتوس در حال رشد هستم

هیگواین در مورد شرایط فعلی خود در یوونتوس صحبت کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، هیگواین که در دیدار شنبه مقابل ناپولی موفق شد گل پیروزی بخش یوونتوس را به ثمر برساند، در مصاحبه خود پیش از دیدار با لیون، در مورد حضور در یوونتوس صحبت کرده است، او اعتقاد دارد بازی در […]

هیگواین در مورد شرایط فعلی خود در یوونتوس صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، هیگواین که در دیدار شنبه مقابل ناپولی موفق شد گل پیروزی بخش یوونتوس را به ثمر برساند، در مصاحبه خود پیش از دیدار با لیون، در مورد حضور در یوونتوس صحبت کرده است، او اعتقاد دارد بازی در یوونتوس به وی کمک کرده تا پیشرفت کند:

من همیشه به تیم فکر می کنم. اگر گل بزنم، چه بهتر. ولی در اصل به فکر منفعت تیم هستم و می خواهم کمک کنم تا تیم پیروز شود. من در تیم جدیدی هستم و تلاش می کنم تا پیشرفت کنم.

بر اساس نظر شما رسانه ها، پیش از گلزنی در دیدار مقابل ناپولی، در شرایط بدی قرار داشتم، چرا که ۴ بازی بود گلی نزده بودم. ولی اکنون شرایط خوبی دارم. در کنار مانژوکیچ بازی خوبی انجام دادم، آن هم در حالی که خیلی کنار هم بازی نکرده بودیم.

بازی حساسی در لیگ قهرمانان پیش رو داریم که می توانیم با پیروزی، سرنوشت خود را مشخص کنیم. کاملاً اگاه هستیم که چه بازی مهمی پیش رو داریم و سعی می کنیم تا پیروز شویم و کار صعودمان را تمام کنیم. تمام هفته را کار می کنیم تا پیشرفت کنیم. هر روز این حس را دارم که پیشرفت کرده ام.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت