خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / گریزمن: می خواهم به یک بازیکن کامل تبدیل شوم

گریزمن: می خواهم به یک بازیکن کامل تبدیل شوم

ستاره اتلتیکو مادرید عنوان کرده می خواهد به پیشرفتش ادامه دهد و به بازیکن کاملی تبدیل شود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آنتوان گریزمن که دو گل تیمش در جریان پیروزی شب گذشته ۲-۱ مقابل روستوف در لیگ قهرمانان را بثمر رساند از اینکه موفق شد پس از ۴ بازی بار دیگر گلزنی کند ابراز خوشحالی کرده است.

گریزمن به نقل از ESPN گفته:

من سعی می کنم در زمینه هجومی و تدافعی پیشرفت کنم تا به بازیکن کاملی تبدیل شوم. می خواهم هر سال پیشرفت کنم. آمار پاس گل های من بیشتر شده که اتفاق بسیار مهمی است. چند بازی بود که نتوانسته بودم گل بزنم برای همین واقعا می خواستم جشن بگیرم. می خواستم در این بازی گل بزنم و خوشحالم که موفق به این کار شدم.

ستاره فرانسوی اتلتیکو همچنین درباره گل دقیقه ۹۳ خود که کمک داور آن را آفساید اعلام کرد اما داور وسط در نهایت آن را سالم تشخیص داد گفت:

ابتدا نمی دانستم گل قبول شده یا نه اما داور اعلام کرد که گل درست بوده است. خیلی خوشحالم، وضعیت خوبی دارم و در تیم خوبی هم حضور دارم. از این پیروزی خیلی خوشحالم.

فیلیپه لوئیز هم پس از بازی شب گذشته درباره شانس گریزمن برای تصاحب توپ طلا گفت:

گریزمن حتی که زمانی که گل نمی زند باز تفاوت را برای ما رقم می زند. او بازیکنی است که بسیار خوب بین خطوط حرکت می کند و دست خط دفاعی حریف را می خواند. او به توپ طلا فکر نمی کند. این جایزه برای او اهمیتی ندارد. چیزی که برای گریزمن اهمیت دارد بردن جام با اتلتیکو است. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا و بدون شک بهترین بازیکن تیم ما است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *