پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25194 13 آبان 1395 ساعت [ 16:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسی در تونل ورزشگاه اتحاد با ارتتا درگیر شده است

یک شبکه اسپانیایی ادعا کرد که به دلیل واقعی جنجالی که از سوی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شکل گرفت، پی برده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه «سکزتا» اسپانیا در گزارشی ادعا کرده است که دلیل عصبانیت لیونل مسی در تونل ورزشگاه اتحاد، پس از شکست 3 بر یک […]

یک شبکه اسپانیایی ادعا کرد که به دلیل واقعی جنجالی که از سوی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شکل گرفت، پی برده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه «سکزتا» اسپانیا در گزارشی ادعا کرده است که دلیل عصبانیت لیونل مسی در تونل ورزشگاه اتحاد، پس از شکست 3 بر یک بارسلونا برابر منچسترسیتی، درگیری لفظی بوده است که با مربی تیم میزبان داشت.

طبق ادعای سکزتا، پس از بازی میکل آرتتا، کاپیتان پیشین آرسنال که اکنون به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی فعالیت دارد، پس از بازی مسی را در تونل ورزشگاه اتحاد می‌بیند و به او می‌گوید:«اینجا منتظر چه چیزی هستی؟ برو و لباس‌هایت را عوض کن،کودن!

مسی هم از شنیدن اظهارات هافبک اسپانیایی پیشین آرسنال عصبانی می‌شود به او می‌گوید:« احمق، بیا اینجا. فرار نکن و خودت را مخفی نکن!

پیش از این گفته می‌شود که فرناندینیو، هافبک برزیلی منچسترسیتی کسی بوده است که در تونل ورزشگاه اتحاد با مسی درگیر شده است اما او روز گذشته (چهارشنبه) این موضوع را تکذیب کرد.

آرتتای 34 ساله که تابستان امسال به گواردیولا در منچسترسیتی ملحق شد، دوران بازیگری خود را در بارسلونا آغاز کرد اما هرگز برای تیم اصلی این باشگاه بازی نکرد. آرتتا امسال پس از پنج سال بازی در آرسنال کفش‌های را آویزان کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت