خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین پرسپولیس بعد از تعطیلی 5 روزه
tamrine perspolis 95

گزارش تمرین پرسپولیس بعد از تعطیلی 5 روزه

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از وقفه‌ای ۵ روزه در شرایطی برگزار شد که سرخپوشان زیر نظر باقری تمریناتشان را انجام دادند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، پس از وقفه ای ۵ روزه اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه خیریه عمل آغاز شد. در غیاب مربیان کروات پرسپولیس، کریم باقری امروز سرخپوشان را تمرین داد.

* رضا کرملاکعب که کاپیتان تیم جوانان ایران است و چند روز پیش همراه با این تیم موفق به صعود به جام جهانی شده بود از امروز تمریناتش را با پرسپولیس آغاز کرد.

* همچنین کاپیتان تیم نوجوانان ایران که روز گذشته به پرسپولیس پیوست امروز به جمع سرخپوشان اضافه شد.

* این تمرین با صحبت های کریم باقری آغاز شد و بازیکنان حدود ۳۰ دقیقه دور زمین دویدند، پاسکاری های کوتاه دیگر برنامه دیگری بود که باقری برای این تمرین در نظر گرفته بود.

* در این تمرین ملی پوشان پرسپولیس و بازیکنان خارجی این تیم همراه حامد آقایی غایب بودند.

* برخلاف اینکه اعلام شده بود تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می شود اما امروز حدود ۲۰ هوادار این تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

* فوتبال درون تیمی بخش دیگری از تمرین بود که باقری برای سرخپوشان در نظر گرفته بود  به علت اینکه تنها یک دروازه بان در تمرین پرسپولیس حاضر بود در فوتبال درون تیمی دقایقی کریم باقری و پس از وی علی علیپور به عنوان دروازه  بان درون دروازه ایستادند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *