خانه / اخبار فوتبال ایران / جام بین قاره ای فوتبال ساحلی ، پیروزی تیم فوتبال ساحلی برابر روسیه
team melli saheli 2016

جام بین قاره ای فوتبال ساحلی ، پیروزی تیم فوتبال ساحلی برابر روسیه

حساس ترین بازی روز سوم رقابتهای جام بین قاره ای جهان به سود ملی پوشان کشورمان دز ضربات پنالتی به پایان رسید.

سای تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی تیم های ملی ایران و روسیه در دیدار پایانی از مرحله گروهی رقابتهای جام بین قاره ای 2016 در حالی از ساعت 19:30 امروز (پنجشنبه) آغاز شد که ساحلی بازان ایران با کسب پیروزی در ضربات پنالتی خیز بلندی برای حضور در فینال مسابقات برداشتند.

در وقت نخست این دیدار حساس مسلم مسیگر، فرید بلوکباشی و مصطفی کیانی گلزنی کردند. وقت دوم مسابقه بدون گل از سوی ملی پوشان کشورمان به پایان رسید، البته در دو وقت نخست بازی چند بار تیرک دروازه به کمک دروازه بان روسیه آمد.

بازی در وقت سوم فوق العاده نزدیک از سوی دو تیم دنبال شد و روسیه گل سوم و تساوی بخش خود را به ثمر رساند.

این دیدار به سه دقیقه وقت اضافه کشیده شد که این وقت هم گلی از دو خط دروازه عبور نکرد تا در نهایت در ضربات پنالتی ملی پوشان کشورمان پیروز این میدان سخت باشند.

با کسب این پیروزی پر ارزش ملی پوشان کشورمان به عنوان صدرنشین گروه دو به نیمه نهایی مسابقات صعود کردند و تیم ملی روسیه در جایگاه دوم گروه قرار گرفت.

همچنین پیروزی امشب تیم ملی برزیل برابر تاهیتی، برزیلی ها را صدرنشین گروه یک مسابقات کرد و تیم ملی تاهیتی در رده دوم این گروه قرار گرفت تا این تیم حریف ایران شود.

با توجه به نتایج کسب شده تیم ملی ایران در بازی نیمه نهایی فردا (جمعه) به مصاف تیم ملی تاهیتی خواهد رفت و دو تیم برزیل و روسیه با یکدیگر بازی خواهند کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *