خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین تیم ملی ، ماهینی هم به تیم ملی دعوت شد

گزارش تمرین تیم ملی ، ماهینی هم به تیم ملی دعوت شد

سرمربی تیم ملی در تمرین امروز (جمعه) تیم ملی با جدیت نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار مقابل سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 10:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

*رامین رضاییان و وحید امیری جزو اولین نفراتی بودند که وارد زمین تمرین شدند و به صورت دستگرمی با توپ فوتبال والیبال بازی کردند.

*علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و رئیس فعلی کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی امروز در تمرین تیم ملی حاضر شد و پس از ورود کی‌روش به داخل زمین برای لحظاتی با او خوش و بش کرد. این در حالی بود که کی‌روش و کفاشیان مدام با هم می‌خندیدند.

*حسینی ماهینی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از دعوت به تیم ملی امروز در تمرین حضور پیدا کرد و به همراه بازیکنان تمرینات خود را دنبال کرد.

*مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکن تیم فوتبال السد و مدافع فوتبال کشورمان پس از حضور در اردوی تیم ملی امروز اولین جلسه تمرین خود را با سایر بازیکنان انجام داد.

*بازیکنان از ساعت 10:30 دقیقه وارد زمین تمرین شدند و ابتدا زیر نظر میکو، مربی بدنساز به صورت انفرادی و دو به دو کار با توپ و پاسکاری انجام دادند.

*بازیکنان مصدوم تیم ملی به نام‌های وحید امیری و سعید آقایی با هم تمرین کردند و وریا غفوری و علیرضا بیرانوند نیز هر کدام به صورت جداگانه تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر پزشک تیم ملی دنبال کردند.

*احسان حاج‌صفی تنها غایب تمرین امروز تیم ملی فوتبال بود.

*رشید مظاهری پس از غیبت در روز گذشته به دلیل همراهی تیم ذوب‌آهن در جام حذفی امروز در تمرین حضور پیدا کرد و امروز به مدت 15 دقیقه جدا از سایر دروازه‌بان‌ها زیر نظر دن گاسپار تمرین کرد. او امروز با توپ‌های کوچک تمریناتش را دنبال کرد.

*بعد از تمرین کار با توپ بازیکنان، بازیکنان تمرینات تاکتیکی کی‌روش را انجام دادند به طوری که در نیمه‌ای از زمین به دو گروه تقسیم شدند و ارسال از جناحین، پرس از میانه زمین و دور زدن مدافعان شکل تمرین‌ها بود. در این تمرین مدام کی‌روش نکات فنی را به شاگردانش گوشزد می‌کرد و برای دقایقی به صورت اختصاصی به تک‌تک بازیکنان پرس را آموزش می‌دادند و این بخش با جدیت دنبال می‌شد.

* امروز کارلوس کی‌روش با لباس تمرینی قرمز در تمرینات حضور پیدا کرد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *