پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25241 14 آبان 1395 ساعت [ 12:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: بازیکنان فنرباغچه مثل فینال لیگ قهرمانان بازی می‌کردند، ما مثل یک بازی دوستانه!

سرمربی شیاطین سرخ از عملکرد شاگردانش برابر زرد و لاجوردی پوشان استانبول در مرحله گروهی لیگ اروپا انتقاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ اروپا در شهر استانبول با نتیجه 2 بر یک مغلوب فنرباغچه ترکیه شدند، پس از بازی […]

سرمربی شیاطین سرخ از عملکرد شاگردانش برابر زرد و لاجوردی پوشان استانبول در مرحله گروهی لیگ اروپا انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ اروپا در شهر استانبول با نتیجه 2 بر یک مغلوب فنرباغچه ترکیه شدند، پس از بازی گفت: آنها طوری بازی می‌کردند که انگار در فینال لیگ قهرمانان بازی می‌کردند و در مقابل ما طوری بازی کردیم که انگار در یک دیدار دوستانه تابستانی هستیم.

وی افزود: تجربه‌ام به من می‌گوید که بازی در خانه خودمان مقابل فنرباغچه آسان است، اما وقتی ما به خانه آنها می‌رویم شرایط کاملاً دشوار می‌شود. ما بازی را خواب‌آلود شروع کردیم و در مقابل فنرباغچه با سرعت 100 مایل در ساعت بازی را آغاز کرد. ما واقعاً بازی را خیلی کند شروع کردیم.

شیاطین سرخ با این شکست 6 امتیازی باقی ماندند و به رده سوم جدول رده‌بندی گروه A مسابقات لیگ اروپا سقوط کردند. تیم‌های فاینورد و فنرباغچه در حال حاضر هر یک با هفت امتیاز بالاتر از منچستریونایتد هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت