کد خبر : 25245 14 آبان 1395 ساعت [ 15:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرور پیام های تسلیت فوتبالی ها برای منصورخان پورحیدری

14 ابان 95 روز غم انگیز فوتبال ایران و خانواده مرحوم منصور پورحیدری است . سایت تیفوسی : در زیر پیام هایی اهالی فوتبال و … به مناسبت درگذشت منصورخان صاد کردند رو مرور می کنیم . عابدزاده ، پروین ، علی کریمی ،مهدوی کیا ،کریم باقری ، خدادا عزیزی و …. اکثر اهالی فوتبال […]

14 ابان 95 روز غم انگیز فوتبال ایران و خانواده مرحوم منصور پورحیدری است .

سایت تیفوسی : در زیر پیام هایی اهالی فوتبال و … به مناسبت درگذشت منصورخان صاد کردند رو مرور می کنیم .

عابدزاده ، پروین ، علی کریمی ،مهدوی کیا ،کریم باقری ، خدادا عزیزی و …. اکثر اهالی فوتبال و هنر در پیام های خود در صفحه های مجازی اشان نسبت به درگذشت منصور پورحیدری ابراز دردمندی و تسلیت نمودند …

سلطانی‌فر: فوتبال ایران یکی از پرافتخارترین مردان تاریخش را از دست داد

وزیر ورزش و جوانان درگذشت پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال را تسلیت گفت.

به گزارش وبسایت نود، در پیام مسعود سلطانی‌فر بابت درگذشت منصور پورحیدری آمده است:«انا لله و انا الیه راجعون

فوتبال ایران امروز یکی از پرافتخارترین مردان تاریخش را از دست داد و ورزش ایران یک الگوی تکرار نشدنی را. انسانی شریف که در میان هیاهوی اخبار هر روز و هر ماه سی چهل سال اخیر، هیچگاه اخلاق را به خطر نینداخت.

نبودن منصور پورحیدری را به خانواده محترم او؛ به سرکار خانم دکتر شجاعی و فرزندان عزیزش و نیز به همه کسانی که در کنار برد و باخت‌های فوتبال و ورزش قهرمانی، به ارزش‌های اخلاقی هم وفادار می مانند، تسلیت می گویم.

از این پس آن مرد بزرگ را با خاطراتی شیرین به یاد خواهیم آورد و آرزو خواهیم کرد که نسل جدید قهرمانان ورزش ایران، یکی چون او را الگو قرار دهند.

مسعود سلطانی‌فر»

عابدزاده:پورحیدری برایم مثل پدر بود و رابطه‌مان هرگز قطع نشد

  ابراز تألم چهره‌های سرشناس ورزشی به خاطر فراغ منصور پورحیدری همچنان ادامه دارد.

به گزارش وبسایت نود ، احمدرضا عابدزاده فقدان منصور پورحیدری را به جامعه ورزش و فوتبال تسلیت گفت.

وی ادامه داد: به خانواده مرحوم پورحیدری نیز تسلیت می‌گویم و برای آنها صبر آرزو می‌کنم. اتفاق تلخی در فوتبال ایران رخ داد و ما یکی از باشخصیت‌ترین چهره‌های فوتبالی را از دست دادیم. من در تیم ملی و استقلال شاگرد پورحیدری بودم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

عابدزاده گفت: وقتی به استقلال رفتم، آقای پورحیدری کمک زیادی به من کرد و همیشه برایم مثل یک پدر بود. مهربانی‌های او را هرگز فراموش نمی‌کنم و به همین خاطر امروز بسیار ناراحت هستم. به تازگی به منزل ایشان رفتم و برای‌شان آرزوی سلامتی کردم. آقای پورحیدری هم مثل همیشه به ما لطف داشت.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: من هرگز رابطه‌ام با پورحیدری را از دست ندادم و حتی وقتی در آمریکا به سر می‌بردم، با منصورخان به صورت تلفنی در تماس بودم. او همیشه برای من مثل یک پدر بود و هرگز خاطراتی که برایم ساخت را فراموش نمی‌کنم. روحش شاد.

تسلیت فدراسیون و باشگاه تراکتورسازی به مناسبت درگذشت پورحیدری

فدراسیون فوتبال در پیامی درگذشت سرمربی سابق‌، سرپرست و پیشکسوت تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال را تسلیت گفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، منصور پورحیدری سرمربی سابق و پیشکسوت تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال تهران در سن ۷۱ سالگی  به دلیل بیماری ساعتی پیش درگذشت.

فدراسیون فوتبال این ضایعه دردناک را به خانواده محترم پورحیدری، جامعه ورزش و فوتبال ایران به خصوص باشگاه استقلال و هوادران این تیم تسلیت عرض می‌کند و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات وبرای بازماندگانش صبر جزیل خواستار است.

از سوابق پورحیدری می‌توان به حضور در باشگاه استقلال به عنوان بازیکن، سرمربی و سرپرست و همچنین بازیکن، سر مربی و سرپرست سابق تیم ملی فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه استقلال تهران اشاره کرد.

* باشگاه تراکتورسازی در پیامی مصیبت وارده را به خانواده  مرحوم منصور پورحیدری  و جامعه فوتبال ایران تسلیت گفت.

باشگاه پرسپولیس درگذشت اسطوره استقلال و فوتبال ایران را تسلیت گفت

 باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی با ابراز تاسف و تاثر فراوان درگذشت اسطوره فوتبال ایران و باشگاه استقلال را تسلیت گفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛

ورزش و فوتبال ایران امروز، انسان و چهره‌ای ارزشمند را از دست داد که نبودنش ضایعه‌ای جبران ناپذیر برای فوتبال ایران و به ویژه باشگاه استقلال است.

درگذشت پورحیدری عزیز همه اهالی فوتبال را فارغ از سلایق و علایق رنگی متاثر کرد. او به عنوان بازیکن و مربی افتخارات بسیاری کسب کرد و در زمره اسطوره‌های ورزش ایران قرار گرفت ولی بزرگترین افتخار او اخلاق، شخصیت و شرافتش بود که باعث احترام و محبوبیت وی نزد همگان شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این ضایعه را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران به ویژه هواداران استقلال تسلیت می‌گوید.

واکنش برانکو به درگذشت پدر استقلال: پورحیدری به راستی انسانی وارسته و فهمیده بود

 در پی درگذشت پیشکسوت نامدار استقلال، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیام تسلیتی در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد.
به گزارش وبسایت نود ، درگذشت منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال همه جامعه فوتبال ایران را تحت شعاع خو قرا داده به طور یک حتی برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس هم به این ضایعه تلخ واکنش نشان داد.برانکو در پیام تسلیتی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده نوشته است: رفتن پورحیدری از بین مردم قطعا یک فاجعه برای ایرانی‌ها و علاقمندان به فوتبال به حساب می‌آید چرا که پورحیدری و امثال او نوابغی هستند که تکرار شدنی نخواهند بود و مطمئنا فوتبال ایران همچون پورحیدری را سال‌های سال به خود نمی‌بیند.

فقدان درگذشت پورحیدری یک ضایعه بزرگ نه تنها برای باشگاه استقلال بلکه برای کل فوتبال ایران خواهد بود که اثرات آن هیچ گاه پاک نخواهد شد. اتفاقی که امروز رخ داد یک ضایعه تلخ برای خانواده بزرگ استقلال و خانواده محترم پورحیدری بود که جای خالی او با هیچ چیزی پر نخواهد شد.

از زمانی که به ایران آمدم تا همراه با میروسلاو بلاژوویچ در تیم ملی حضور داشته باشم افتخار آشنایی با بزرگ مردی را پیدا کردم که متوجه شدم نامش منصور پورحیدری است و بدون اغراق می‌گویم در تمام این سال‌ها هیچ خاطره بدی از او پیدا نکردم و به راستی پورحیدری یک انسان فهمیده و یک جنتلمن واقعی بود. پورحیدری همیشه در ذهن من یک انسان وارسته خواهد بود که درگذشتش اثر زیادی بر فوتبال ایران خواهد گذاشت. من همواره او را انسان صادق و فهمیده می‌دیدم و حیف شد که او از بین ما رفت.

من این ضایعه دردناک را از طرف خودم، کادر فنی و دستیارانم و کادر بازیکنانم به همه مردم ایران و به خصوص خانواده پورحیدری تسلیت می‌گویم و امیدوارم روح او در آرامش باشد.

پیام تسلیت باشگاه استقلال در پی درگذشت پورحیدری

 باشگاه استقلال در پی درگذشت منصور پورحیدری پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، باشگاه استقلال در پی درگذشت مرحوم منصور پورحیدری پیام تسلیتی صادر کرد.  سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال درگذشت مرد پرافتخار فوتبال ایران را تسلیت گفت. در این پیام آمده: منصور پورحیدری مرد پر افتخار و فراموش نشدنی فوتبال ایران و باشگاه استقلال، امروز آسمانی شد.پورحیدری چندین دهه با عناوین مختلف برای استقلال افتخار آفرینی کرد و نام خود را به عنوان یکی از بزرگان فوتبال ایران به ثبت رساند. بدون تردید خبر درگذشت ایشان، بدترین خبر ممکن برای باشگاه استقلال و هوادارانش است. این مصیبت را به جامعه فوتبال و ورزش ایران تسلیت گفته و برای مرد پرافتخار فوتبال ایران طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده ایشان از خداوند متعال صبر مسالت دارم.

پیام تسلیت منصوریان در پی درگذشت مرحوم پورحیدری

– سرمربی تیم فوتبال استقلال به درگذشت اسطوره این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در پیامی درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت گفت.

در این پیام آمده: درگذشت منصورخان عزیز، ضایعه ای بزرگ برای فوتبال ایران و خانواده استقلال محسوب میشود. ایشان سالها برای استقلال بازی کرد و سالهای سال نیز در مسئولیت های فنی و مدیریتی در این باشگاه حضور داشت. او مرد پرافتخار فوتبال ایران است و قهرمانی های متعددی برای استقلال به ارمغان آوره و چهره ای جاودان و فراموش نشدنی است.

درگذشت او بدترین خبر ممکن برای فوتبال ایران، باشگاه استقلال و هوادارانش است و ضربه بدی برای خود من محسوب می شود. درگذشت مرد پرافتخار و بزرگ استقلال را تسلیت می گویم و برای خانواده ایشان از خداوند طلب صبر دارم.

باشگاه پرسپولیس درگذشت اسطوره استقلال و فوتبال ایران را تسلیت گفت

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی با ابراز تاسف و تاثر فراوان درگذشت اسطوره فوتبال ایران و باشگاه استقلال را تسلیت گفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ورزش و فوتبال ایران امروز، انسان و چهره‌ای ارزشمند را از دست داد که نبودنش ضایعه‌ای جبران ناپذیر برای فوتبال ایران و به ویژه باشگاه استقلال است.

درگذشت پورحیدری عزیز همه اهالی فوتبال را فارغ از سلایق و علایق رنگی متاثر کرد. او به عنوان بازیکن و مربی افتخارات بسیاری کسب کرد و در زمره اسطوره‌های ورزش ایران قرار گرفت ولی بزرگترین افتخار او اخلاق، شخصیت و شرافتش بود که باعث احترام و محبوبیت وی نزد همگان شد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این ضایعه را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران به ویژه هواداران استقلال تسلیت می‌گوید.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت