پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25248 14 آبان 1395 ساعت [ 15:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عذرخواهی یحیی توره از گواردیولا

ستاره ساحل عاجی منچستر سیتی رسما از پپ گواردیولا و اعضای این باشگاه عذرخواهی کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، یحیی توره با امید بازگشت به ترکیب منچستر سیتی با انتشار بیانیه ای رسما از پپ گواردیولا و اعضای این باشگاه به خاطر اظهارات ایجنتش عذرخواهی کرد. در بیانیه توره آمده: می خواهم از […]

ستاره ساحل عاجی منچستر سیتی رسما از پپ گواردیولا و اعضای این باشگاه عذرخواهی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، یحیی توره با امید بازگشت به ترکیب منچستر سیتی با انتشار بیانیه ای رسما از پپ گواردیولا و اعضای این باشگاه به خاطر اظهارات ایجنتش عذرخواهی کرد.

در بیانیه توره آمده:

می خواهم از طرف خودم و نمایندگانم به خاطر سوتفاهماتی که در گذشته رخ داده از کادر فنی و تمامی اعضای باشگاه عذرخواهی کنم. من با آن اظهاراتی که درباره باشگاه و کارکنانش زده شد موافق نبودم. چیزی جز احترام برای منچستر سیتی قائل نیستم و تنها بهترین ها را برای این باشگاه می خواهم.

عمیقا به اینکه بخشی از تاریخ این باشگاه بودم افتخار می کنم و می خواهم به سیتی برای کسب موفقیت های بیشتر کمک کنم. من برای فوتبال بازی کردن و سرگرم کردن هواداران زندگی می کنم.

دوست دارم از تمامی هواداران که در این برهه دشوار از من حمایت کردند تشکر کنم. حمایت آن ها برای من و خانواده ام ارزش زیادی داشت.

پپ گواردیولا پس از اظهارات تند ایجنت یحی توره در ابتدای فصل اعلام کرد تا زمانی که این بازیکن بابت این اظهارات از او و اعضای باشگاه عذرخواهی نکند در ترکیب تیم قرار نخواهد گرفت. توره ۳۳ ساله در این فصل تنها در یک بازی برای منچستر سیتی به میدان رفته است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت