خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / اسکولز : مورینیو نیاز به ۳ یا ۴ پنجره نقل‌و‌انتقالات دارد تا تیم مدنظرش را بسازد

اسکولز : مورینیو نیاز به ۳ یا ۴ پنجره نقل‌و‌انتقالات دارد تا تیم مدنظرش را بسازد

هافبک پیشین شیاطین سرخ امیدی به تیم کنونی منچستریونایتد ندارد و آینده روشنی را برای این تیم متصور نیست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل اسکولز که یکی از منتقدان اصلی عملکرد چند سال اخیر منچستریونایتد است، در پی شکست 2 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) این تیم برابر فنرباغچه در مرحله گروهی لیگ اروپا در انتقاد از عملکرد تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: ما سه سال ناراحت‌کننده داشته‌ایم و فکر می‌کنم 18 تا 24 ماه آینده هم اوضاع به همین منوال خواهد بود.

وی افزود: این مربی (مورینیو) نیاز به سه یا چهار پنجره نقل و انتقالات دارد تا تیمی که مدنظر دارد را بسازد. به اعتقاد من این تیم تا دو سال آینده به رسمیت شناخته نخواهد شد. آنها در چند سال اخیر نشان داده‌اند که نمی‌توانند با این ترکیب به قهرمانی لیگ برتر برسند. چند سال افسرده کننده را از منچستریونایتد شاهد بوده‌ایم. فکر می‌کنم در حال حاضر سه یا چهار تیم بهتر از منچستریونایتد در لیگ برتر هستند. منچستریونایتد تنها به قدری خوب است که بتواند برای عنوان چهارمی بجنگد.

هافبک پیشین شیاطین سرخ تأکید کرد: من‌یونایتد در این بازی خیلی لنگ می‌زد و نتوانست اوضاع را کنترل کند. در بیشتر زمان بازی این فنرباغچه بود که بازی‌اش را به منچستریونایتد تحمیل کرد. با دو مدافعی (روخو و بلیند) که منچستر در مرکز خط دفاعی‌اش داشت، به نظر می‌رسید که آنها قرار است گل بخورند. وین رونی گل فوق‌العاده‌ای به ثمر رساند، اما منچستریونایتد در نیمه دوم هم به مانند نیمه اول نتوانست خوب نفس بکشد. لحظاتی در بازی هست که با خود فکر می‌کنید منچستریونایتد خطرناک ظاهر می‌شود و موقعیت خطرناکی ایجاد می‌کند، اما واقعیت این است که آنها نمی‌توانند موقعیت جدی خلق کنند و یک شوت در چهارچوب کافی نیست!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *