پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25292 15 آبان 1395 ساعت [ 10:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوئیس فیگو : کریس رونالدو بزرگ ترین بازیکن تاریخ پرتغال است

لوئیز فیگو مصاحبه ای مفصل با رادیو Cadena Cope انجام داده و در مورد مسائل مختلفی چون انتقال به رئال مادرید، کریستیانو رونالدو، زیدان، سیمئونه، مورینیو و گواردیولا صحبت کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، AS مصاحبه مفصل کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال را منتشر کرده است که در مورد […]

لوئیز فیگو مصاحبه ای مفصل با رادیو Cadena Cope انجام داده و در مورد مسائل مختلفی چون انتقال به رئال مادرید، کریستیانو رونالدو، زیدان، سیمئونه، مورینیو و گواردیولا صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، AS مصاحبه مفصل کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال را منتشر کرده است که در مورد موضوعات زیر صحبت کرده است:

انتقال به رئال مادرید:

انتقال من به رئال مادرید اتفاقی تاریخی در فوتبال اسپانیا بود. اما حالا گذشته و تمام شده است. فکر می کنم انتخاب درستی بود.

بازگشت به بارسلونا:

اگر قرار باشد برای انجام کاری به بارسلونا بروم، دست نگه نخواهم داشت. در حال حاضر در زندگی حرفه ای ام دلیلی برای رفتن به آنجا وجود ندارد اما اگر قرار باشد بروم، خواهم رفت. وقتی قبلاً در کنار خانواده ام بودم، مشکلی برای قدم زدن در Paseo de Gracia (یکی از خیابان های شهر بارسلون) نداشتم.

مربیگری:

مربیگری هیچوقت برای من جذاب نبوده است. حتی مدرک مربیگری نیز نگرفته ام و نمی توانم تصور کنم که در آینده ای نزدیک برای گرفتن مدرک اقدام کنم. حتی نمی خواهم کارشناس باشم چون از آن دسته افراد نیستم و همیشه در مورد خوبی های بازیکنان صحبت می کنم. گلف بازی کردن را ترجیح می دهم، چون زندگی اینطور راحت تر است.

فرزندان شما طرفدار کدام تیم هستند؟

یکی در بارسلونا متولد شده و دو تای دیگر اهل مادرید هستند. آنها همیشه تیم های خود را عوض می کنند. کوچکترین فرزندم طرفدار رئال مادرید است و فکر می کنم دو تای دیگر هوادار بارسلونا هستند. نمی دانم که آیا فرزند وسط حالا تیم خود را به رئال مادرید تغییر داده است یا نه. دنبال کردن آنها سخت است.

مادریدیستا:

با احتیاط و تنها به برنابئو می روم، اما می روم.

کریستیانو رونالدو:

کریستیانو همیشه خوب است، اما مشکل اینجاست که نمی توان انتظار داشت او در هر مسابقه دو یا سه گل به ثمر برساند و وقتی این کار را نمی کند، به نظر می رسد که خوب بازی نکرده است. کریستیانو احتمالاً بزرگترین بازیکن تاریخ پرتغال است. با توجه به آمار او و دستاورد هایی که دارد، بدون شک همینطور است. محض احترام، احتمالاً اوزه بیو اولین بود. اما از لحاظ ارقام و مهارت، شاید کریستیانو باشد.

مورینیو:

او دوست من است. او را از زمان حضور در اسپورتینگ می شناختم. آنجا مربی من بود، و سپس در بارسلونا و اینتر هم کار کردیم. خیلی او را تحسین می کنم چون فراتر از نقش او به عنوان مربی، شخصاً می شناسمش. در اینتر می توانستم یک سال زودتر بازنشسته شوم اما این کار را نکردم تا بتوانم با او کار کنم و فکر می کنم تصمیم درستی بود.

 

زیدان یا سیمئونه؟

سیمئونه در اتلتیکو کاری باورنکردنی انجام می دهد. چیز هایی که او به دست می آورد، در تمام دنیا دیده می شود و فقط می توانم به او تبریک بگویم. زیدان تازه مربیگری را آغاز کرده است. مقایسه کردن همیشه ناخوشایند است. هر دوی آنها سبک های متفاوتی دارند و هر دو در حال نتیجه گیری هستند.

MSN:

آنها را خیلی دوست دارم، فوق العاده هستند. آنها بازیکنان شگفت انگیزی هستند و هر سه جزو بهترین های دنیا به حساب می آیند. آنها را با BBC مقایسه نمی کنم، از تماشای فوتبال خوب و بازیکنان خوب لذت می برم.

نیمار:

او سبک بازی خاص خود را دارد و اگر مردم دوست ندارند، مشکل خودشان است.

 

زیدان:

خیلی با زیدان صحبت نمی کنم اما روز گذشته در تمرینات رئال مادرید کنار او بودم و مثل همیشه آرام و خوب بود. فکر می کنم کار خود را خوب انجام می دهد.

لوئیز انریکه:

رابطه بسیار خوبی با انریکه دارم. او هم تیمی من بود، و رابطه خوبی داریم. لوئیز یک برنده است. وقتی به بارسلونا آمد، تاریخ سازی کرد.

گواردیولا:

او شاگرد کرویف است. عاشق این سبک بازی هستم. با لوئیز هر از چند گاهی صحبت می کنم اما سال ها پیش ارتباط خود با پپ را از دست داده ام.

رونالدو:

ما خیلی با هم می خندیم. او پسر خیلی شوخی بود. [در مورد اینکه رونالدو گفته بود اگر همسری مانند همسر فیگو داشت، مهمانی های کمتری برپا می کرد، گفت:] این خبر قدیمی است. رونی همسر من را خوب می شناسد. هیچ مشکلی وجود ندارد.

رائول:

او دیوانه است [به خاطر دویدن در ماراتن نیویورک].

بکام:

ما هر سال خرید های بزرگی انجام می دادیم و در پایان به خوبی با هم هماهنگ شده بودیم و مثل یک تیم بازی می کردیم. دیوید از آن دسته افرادی است که با هم در تماس هستیم، او دوست خوبی است.

نقشی در رئال مادرید و فلورنتینو پرز:

به عنوان بازیکن سابق تیم، رابطه ای معمولی با رئیس باشگاه دارم. هر روز با هم صحبت نمی کنیم اما هر بار که همدیگر را می بینیم سلام کرده و صحبت می کنیم. من سفیر باشگاه نیستم، و از اینکه تنها یک هوادارا تیم باشم، به اندازه کافی خوشحالم. اگر آنها پیشنهاد سفیر باشگاه را به من بدهند، بررسی خواهم کرد. اما در حال حاضر نباید به آن فکر کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت