خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مصاحبه جدید مورینیو در مورد خط دفاعی تیمش
moriniho-manutd

مصاحبه جدید مورینیو در مورد خط دفاعی تیمش

مورینیو در مورد عملکرد بلیند و روخو توضیحاتی داده است

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، فنرباغچه پنج شنبه شب شکستی دیگر را به تیم مورینیو تحمیل کرد تا فشارها روی سرمربی پرتغالی بیش از قبل بشود، آقای خاص در توضیح شرایط تیمش می گوید:

هیچوقت نشده بود که تیمی از مورینیو را ببینید که در آن دو بازیکن چپ پا در مرکز خط دفاع حضور دارند. البته گلایه ای از آن ها ندارم. روخو و بلیند با تمام توان بازی می کنند. بلیند که شرایط سخت تری هم دارد، او به عنوان یک مدافع چپ پا در سمت راست مرکز خط دفاع بازی می کند و حتی نمی تواند از عقب بازیسازی انجام دهد که یکی از کیفیت های خوب بازیِ وی محسوب می شود. روخو هم سخت تلاش می کند. اما در کل، مرکز خط دفاع به عنوان نقطه شروع استحکام تیمی، بسیار اهمیت دارد. البته در بازی هایی مثل برنلی و سیتی توانستیم گل هم نخوریم. ولی در ان دو بازی خانگی، بیشتر صاحب توپ بودیم و خط دفاع هم جلوتر آمده بود و فشار روی آن ها کمتر بود.

در عین حال، می توانیم از این صحبت کنیم که چه گل هایی را به ثمر نرسانده ایم. در واقع به جای آن که در مورد گل های زده تیم صحبت کنیم. شاید باید در مورد موقعیت های عالی حرف بزنیم که می توانستیم آن ها را به گل تبدیل کنیم. می توانید به راحتی ببینید که برخی بازیکنان تیم فاقد اعتماد به نفس در استفاده از موقعیت ها و زدن ضربات نهایی هستند. حداقل نکته مثبت بازی با فنرباغچه، گلزنی دوباره رونی بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *