پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25319 15 آبان 1395 ساعت [ 15:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : شواین اشتایگر هنوز اماده بازی نیست

پرسش خبرنگار در نشست خبری در مورد شواین اشتایگر موجب عصبانیت مورینیو شد سات تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ زمانی که به منچستریونایتد پیوست، در همان پنج بازی ابتدایی پنج گل برای این تیم به ثمر رساند، اما او پس از بازی با زوریای اوکراین در رقابت‌های لیگ اروپا یعنی در 11 بازی […]

پرسش خبرنگار در نشست خبری در مورد شواین اشتایگر موجب عصبانیت مورینیو شد

سات تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ زمانی که به منچستریونایتد پیوست، در همان پنج بازی ابتدایی پنج گل برای این تیم به ثمر رساند، اما او پس از بازی با زوریای اوکراین در رقابت‌های لیگ اروپا یعنی در 11 بازی اخیر در رقابت‌های مختلف تنها موفق به زدن یک گل شده است.

مورینیو درباره مهاجم سوئدی‌اش به خبرنگاران گفت: ابراهیموویچ به خوبی برای تیم بازی می‌کند. او موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند و موقعیت‌های گلزنی زیادی را هم از دست می‌دهد. زلاتان در بازی با استوک‌سیتی، لیورپول، چلسی و برنلی موقعیت‌های گلزنی زیادی را به هدر داد، اما با این حال او بازیکنی شگفت‌انگیز، پرتحرک، سختکوش و در خدمت تیم است. ایبرا شگفت‌انگیز است. رفتار او همیشه فوق‌العاده بوده است. زلاتان همیشه بازیکنی متعهد است و اصلاً مشکلی وجود ندارد.

وقتی از آقای خاص در مورد احتمال بازی کردن هافبک آلمانی سرخپوشان منچستر در بازی مقابل سوانزی پرسیده شد، او که ظاهراً این سؤال به مذاقش خوش نیامد، عنوان کرد: خیر، او بازی نخواهد کرد، چون این من هستم که تصمیم می‌گیرم و تصمیمم این است که او بازی نکند. هنوز خیلی زود است که شواین‌اشتایگر بازی کند. او تازه سه چهار روزی می‌شود که با تیم تمرین می‌کند. باستین هنوز آماده بازی در این سطح نیست.

شواینی که پس از روی کار آمدن آقای خاص در منچستریونایتد، از ترکیب این تیم فاصله گرفت و به تمرین با تیم زیر 23 سال منچستریونایتد تبعید شد، دوشنبه هفته اخیر به تمرینات تیم اصلی شیاطین سرخ بازگشت. این هافبک 32 ساله در تابستان 2015 پس از 13 فصل حضور در بایرن مونیخ به من‌یونایتدِ تحت‌هدایت لوئیز فن‌خال ملحق شد و  31 بازی برای این تیم انجام داد، اما این فصل هنوز فرصت بازی زیرنظر مورینیو پیدا نکرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت