خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ : در فصل نقل و انتقالات ژانویه بازیکن می خریم
kelopp-2016

کلوپ : در فصل نقل و انتقالات ژانویه بازیکن می خریم

سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول اعلام کرد که امکان دارد قرمزهای مرسی‌ساید در ابتدای سال میلادی آینده برای خرید بازیکن دست به کار شوند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگلن کلوپ می‌گوید احتمال اینکه لیورپول در بازار نقل‌و‌انتقالات برای خرید یک بازیکن جدید دست به کار شود وجود دارد.

مصدومیت شدید دنی اینگس از ناحیه زانو که فصل را برای او به پایان رسانده است و نیز غیبت یک ماهه سادیو مانو به دلیل حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا در ماه ژانویه سال 2017، کلوپ را وادار کرده است که به فکر پیشگیری از افت تیمش بیفتد و به همین دلیل او احتمال خرید یک هافبک یا بال جدید در بازار نقل‌و‌انتقالات زمستانی را رد نمی‌کند.

وی گفت: همیشه حواس‌مان به بازار هست و البته باید برای شرایط مختلف و غیرمنتظره از جمله زمان مصدومیت یکی از بازیکنان‌مان آماده باشیم. ما می‌دانیم که جام ملت‌های آفریقا در راه است و نباید از تأثیری که این رقابت‌ها می‌تواند بر تیم‌مان بگذارد، غافلگیر شویم. به همین دلیل این تورنمنت ممکن است ما را به سمت بازار نقل‌و‌انتقالات بفرستد.

روبرتو فیرمینو، دانیل استوریج و دیووگ اوریگی سه گزینه کلوپ برای خط حمله لیورپول هستند اما این مرد آلمانی نگران فشردگی برنامه بازی‌های تیمش در ابتدای سال 2017 است و اینکه احتمال دارد مرسی‌سایدی‌ها به مهره‌های بیشتری نیاز پیدا کنند.

او تأکید کرد: مسئله این نیست که ما چند مهاجم داریم. به نظر من سه مهاجم کافی است اما زمانی که سادیو برود، ما یک بال کمتر خواهیم داشت در حالی که تیم‌مان همین حالا هم بال‌های زیادی ندارد. روبرتو فیرمینو می‌تواند در نقش یک بال هم بازی کند که در این صورت تعداد مهاجمان ما دو نفر می‌شود. اوضاع ما همین است، البته هنوز تا ماه ژانویه زمان زیادی باقی مانده است اما در آن ماه ما مشغله زیادی داریم. اگر به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه صعود کنیم آن وقت ژانویه پرمشغله‌ترین ماه فصل خواهد بود و بدون شک باید برای آن ماه آماده باشیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *