خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پپ و قبول عذرخواهی یحیی توره

پپ و قبول عذرخواهی یحیی توره

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی عذرخواهی هافبک ساحل عاجی تیمش را پذیرفت تا جنجال چند ماهه‌ اختلافات میان آنها برطرف شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا عذرخواهی یحیی توره بابت اظهارات جنجالی دو سه ماه اخیر مدیربرنامه‌هایش علیه سرمربی پیشین بارسلونا را قبول کرد، اما گفت که این اتفاق به منزله قطعی بودن بازگشت وی به ترکیب منچسترسیتی نیست و این بازیکن ساحل عاجی باید بجنگد تا به میدان برود.

بعد از چند ماه رجزخوانی دیمیتری سلوک، مدیربرنامه‌های یحیی توره برای پپ گواردیولا، هافبک 33 ساله منچسترسیتی روز گذشته (جمعه) اعلام کرد که بابت سوءتفاهماتی که میان او و سرمربی اسپانیایی‌اش شکل گرفته بود، متأسف است و از او بابت اظهارات سلوک هم عذرخواهی کرد.

گواردیولا هم در کنفرانس خبری پیش از بازی امروز (شنبه) تیمش برابر میدلزبورو در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، طوری درباره یحیی توره صحبت کرد که از تغییر موضع وی درباره هافبک دفاعی نیمکت‌نشین تیمش حکایت داشت.

او گفت: من با یحیی صحبت کردم. البته مکالمه ما خصوصی بود. می‌دانم چه اتفاقاتی افتاده و اینکه او چه گفته است. این اتفاق برای منچسترسیتی و یحیی که برایش احترام فراوانی قائل هستم، اتفاقی بسیار خوب و مهم است. من یحیی را از مدت‌ها پیش می‌شناسم.

با عذرخواهی یحیی توره از گواردیولا، احتمال بازگشت او به ترکیب اصلی منچسترسیتی قوت گرفت، اما این بازیکن ساحل عاجی هنوز هم خودش را کم‌شانس‌تر از بازیکنانی مانند ایلکای گوندوگان، فرناندینیو، فرناندو و الکس گارسیا می‌بیند. ضمن اینکه او در لیگ قهرمانان اروپا نیز نمی‌تواند به میدان برود، چون گواردیولا نامش را در فهرست بازیکنان خود قرار نداده است (مسئله‌ای که منشاء جنگ لفظی میان گواردیولا و سلوک شد و متعاقب آن گواردیولا گفت تا زمانی که توره از او عذرخواهی نکند شانسی برای بازگشت به ترکیب من‌سیتی ندارد).

گواردیولا افزود: یحیی در تمام جلسات تیم و در تمام تمرینات ما حضور دارد. شما شرایط را می‌دانید. هنوز چیزی عوض نشده است. این بار هم به سؤالات‌تان درباره یحیی پاسخ می‌دهم، اما بعد از این دیگر به هیچ سؤالی درباره او جواب نخواهم داد. من با او صحبت کرده‌ام و این اتفاق خوبی است. همین. حالا می‌‌خواهم روی بازی‌مان برابر میدلزبورو تمرکز کنم و خودتان شرایط را بهتر می‌دانید.

تیم فوتبال منچسترسیتی از ساعت 18:30 امروز به وقت تهران میزبان میدلزبوروست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *