خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / هفته یازدهم لالیگا : رئال سوسیه داد 2-0 اتلتیکو مادرید
atleticomadrid-2016

هفته یازدهم لالیگا : رئال سوسیه داد 2-0 اتلتیکو مادرید

اتلتیکومادرید شکستی غیر منتظره در هفته یازدهم لالیگا بدست اورد .

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دو تیم سوم و ششم لالیگای اسپانیا در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که اتلتیکو مادرید برای عقب نماندن از کورس قهرمانی تنها به فکر پیروزی در این دیدار است و در سوی مقابل سوسیه داد نیز نمی خواهد این دیدار خانگی را با شکست به پایان برساند چرا که در صورت پیروزی در این دیدار می تواند تا حدی به کورس قهرمانی نزدیک شود.

رئال سوسیه دادرولی – مارتینز – ناواس – گونزالس – یوری – ژابی پریتو – ایارامندی – زوروتوزا – ولا – ویلیان ژوزه – اویارزابال

اتلتیکو مادریداوبلاک – خوان فران – ساویج – گودین – فلیپه لوییز – سائول نیگز – گابی – کوکه – کاراسکو – گامیرو – گریزمان

دقیقه ۳: اتلتیکو مادرید نخستین موقعیت این دیدار را ایجاد کرد، سانتر از ناحیه راست موقعیت خوبی را در اختیار گودین قرار داد اما ضربه سر کم دقت او باعث شد همچنان بازی با نتیجه تساوی ادامه پیدا کند.

در ادامه این دیدار اتلتی کنترل توپ را در اختیار گرفت اما نتوانست به خوبی از موقعیت هایی که داشت استفاده کند. پس از گذشت یک ششم از این دیدار بازی تا حدی به تعادل کشیده شد هرچند که اکثر مواقع توپ در وسط میدان به گردش در می‌آمد.

دقیقه ۲۸:  کوین گامیرو در موقعیت مناسبی قرار گرفت، ضربه او از دروازه بان حریف عبور کرد اما درست روی خط دروازه توسط مدافعین سوسیه داد دفع شد تا همچنان این دیدار بدون گل ادامه پیدا کند.

دقیقه ۳۰: بار دیگر گامیرو در موقعیت مناسبی قرار گرفت اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد تا همچنان بازی با تساوی دنبال شود.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که بازی یک طرفه‌ای را شاهد بودیم و اتلتی حتی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد اما در نهایت این دیدار با حساب ۰-۰ در نیمه نخست به پایان رسید.

نیمه دوم این دیدار باز هم با حملات اتلتی شروع شد.

دقیقه ۵۲: پاس کوکه در موقعیت مناسبی به کاراسکو رسید اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: خطای گابی روی یوری داور را مجاب کرد تا نقطه پنالتی را نشان دهد. کارلوس ولا پشت این ضربه قرار گرفت و موفق شد نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند.

در ادامه این دیدار اتلتی به دنبال جبران کردن نتیجه بود و سوسیه داد از ضد حملات نمی‌توانست استفاده مناسبی بکند.

دقیقه ۷۳: این بار ولا در محوطه جریمه توسط گودین متوقف شد تا بار دیگر داور رای به پنالتی بدهد. این بار ویلیام خوزه پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش را به کنج سمت راست دروازه فرستاد تا اتلتی با حساب ۲-۰ از حریف عقب بی‌افتد.

دقیقه ۸۶: کاراسکو ارسال خوان فران از سمت راست را به سمت دروازه شلیک کرد اما رولی با عکس العملی زیبا مانع گلزنی این مهاجم آماده شد.

در ادامه نیمه دوم این دیدار در حالی به پایان رسید که اتلتی موقعیت‌های خوبی برای گلزنی نداشت و در عوض تیم صاحب خانه توانست به برتری مناسبی برابر حریف قدرتمند خود دست یابد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *