سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا :حقمان می توانست 3 امتیاز باشد

گواردیولا :حقمان می توانست 3 امتیاز باشد

سرمربی منچستر سیتی باوجود تساوی خانگی در لحظات پایانی از نمایش تیمش مقابل میدلزبورو رضایت دارد.

سایت تیوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از تساوی ۱-۱ تیمش مقابل میدلزبورو که با گل دقیقه ۹۱ حریف حاصل شد عنوان کرده تیمش شایسته کسب نتیجه بهتری بوده و از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد.

گواردیولا به نقل از وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی پس از بازی به خبرنگاران گفت:

حسرتی ندارم و برای بازیکنان غمگین هستم چون فکر می کنم آن ها شایسته کسب سه امتیاز بودند. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کردیم اما مثل چند بازی اخیر خانگی در لیگ نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. در نیمه دوم مثل نیمه اول بازی نکردیم اما بد هم نبودیم. حریف یک موقعیت داشت و آن در دقیقه پایانی بازی بود.

ما به اندازه کافی موقعیت خلق کردیم و ضد حملات حریف را به خوبی کنترل کردیم. در تمامی لیگ ها زمانی که با یک گل پیش هستید و وارد دقایق پایانی می شوید هر چیزی ممکن است رخ دهد. شاید پس از هفته ای که داشتیم و بازی که مقابل بارسلونا انجام دادیم تیم در دقایق پایانی خسته شد. اگر می توانستیم گل دوم را بزنیم بازی تمام می شد. در محوطه جریمه خودی و حریف هنوز به اندازه کافی خوب نیستیم اما از آن طرف موقعیت های زیادی خلق می کنیم. ما بهتر خواهیم شد.

به آگوئرو بابت زدن صد و پنجاهمین گلش برای منچستر سیتی تبریک می گویم. من در طول دوران فوتبالم تنها ۱۱ گل زدم!

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *