خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / سیمئونه : هیچ توجیهی برای بری شکست نیست ،سوسیه داد بهتر بود
simeone

سیمئونه : هیچ توجیهی برای بری شکست نیست ،سوسیه داد بهتر بود

سرمربی روخی‌بلانکو اعتراف کرد که برای باخت خارج از خانه تیمش برابر باسکی‌ها هیچ توجیهی نمی‌تواند بیاورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته یازدهم لالیگا متحمل شکستی غیرمنتظره شد و با نتیجه 2 بر صفر به میزبان خود رئال سوسیه‌داد باخت.

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید که تیمش با این شکست فرصت صعود به صدر جدول لالیگا را از دست داد، پس از بازی به خبرنگاران گفت که نمی‌تواند هیچ بهانه‌ای برای این نتیجه بیاورد.

وی گفت: ما هرگز به‌دنبال توجیه و آوردن بهانه‌ای مانند مدت زمانی که برای آماده‌سازی جهت حضور در این بازی داشتیم، نبوده‌ایم. چهار سال است که داریم در فاصله روزهای چهارشنبه تا یکشنبه دو بازی انجام می‌دهیم و هر زمانی که مجبور باشیم باید بازی کنیم. همین. رئال سوسیه‌داد برای این بازی واقعاً خوب آماده شده بود و عملکردش در نیمه دوم فوق‌العاده بود. این تیم شایسته پیروزی بود.

سیمئونه در ادامه تأکید کرد که تیمش پیش از پایان نیمه اول می‌توانست از حریف پیش بیفتد، اما زمانی که گل اول را خورد دیگر نتوانست به آن واکنش نشان دهد.

وی اظهار داشت: در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم که مهم‌تر از همه آنها فرصت گامیرو بود. شما می‌توانستید ببینید که تیم دارد خوب بازی می‌کند. در نیمه دوم اما رئال سوسیه‌داد بازی را بهتر آغاز کرد و زمانی که اولین گلش را از روی نقطه پنالتی زد ما دیگر نتوانستیم راه بازگشت به بازی را پیدا کنیم. به هر حال ما به کارمان برای ارتقای سطح بازی‌ خود ادامه می‌دهیم و به حریف هم بابت بازی خوبش و پیروزی که کسب کرد، تبریک می‌گوییم.

این سومین بازی خارج از خانه بدون برد اتلتیکومادرید در این فصل پس از تساوی بدون گل برابر لگانس در ابتدای فصل و نیز باخت در خانه سویا بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *