خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / سفر بیرانوند با پرسپولیس به اردوی امارات
beyranvand perspolis

سفر بیرانوند با پرسپولیس به اردوی امارات

علیرضا بیرانوند گفت با پرسپولیس عازم اردوی امارات است

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند که به دلیل شکستگی دست دیدار اخیر سرخپوشان مقابل صنعت نفت را از دست داد، با همین شرایط در اردوی تیم‌ملی حضور یافت و به تمرین و فیزیوتراپی پرداخت. او که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم‌ملی برابر سوریه نخواهد بود، با درخواست باشگاه پرسپولیس برای همراهی این تیم در اردوی امارات مواجه شد و فردا با این تیم به دبی خواهد رفت.
علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ما در پاسخ به این سوال که پرسپولیس را فردا همراهی خواهد کرد یا خیر گفت: بله، امشب به خانه برگشته‌ام و با تماس مسئولان پرسپولیس فردا به همراه این تیم به اردو امارات خواهم رفت.
وی در خصوص مصدومیتش و زمان برطرف شدن آن گفت: مصدومیت سخت است و روزهای بدی را پشت سر می‌گذارم. زمانی که دستم را گچ گرفتم زمانی حدودا 4 هفته‌ای اعلام شد که به قبل از بازی با سوریه مربوط می‌شود و می توانم آن زمان گچ دستم را باز کنم ولی اکنون شاید چند روز بعد از آن گچم را باز کنم تا کاملا از بهبودی‌ام اطمینان پیدا کنم.
بیرانوند که بابت از دست دادن دیدارهای اخیر پرسپولیس و تیم‌ملی به دلیل مصدومیت ناراحت است در ادامه صحبت‌هایش گفت: واقعا مصدومیت سخت است و تاکنون این شرایط را تجربه نکرده بودم. اما اکنون برای موفقیت تیم‌ملی مقابل سوریه دعا می کنم و نماز می خوانم تا این تیم را شکست دهیم.
دروازه‌بان موفق تیم‌ملی در 4 دیدار اخیر در خصوص شرایط ایران برابر سوریه گفت: دیدار سختی پیش روی ماست، سوریه چرک و دفاعی بازی می‌کند و این مساله می‌تواند ما را با مشکل مواجه کند و همچنین ما اکنون مصدومان و محروم زیادی در ترکیب داریم اما امیدوارم به نتیجه لازم برسیم چون تیم‌ملی متکی به شخص نیست.
بیرانوند که این روزها به نظر می رسد دچار بدشانسی شده چندی پیش نیز با خبر تصادف پسرش مواجه شد او در این‌باره می‌گوید: بله همین‌طور است و این اتفاق به قبل از بازی با ازبکستان مربوط بود که البته خانواده‌ام آن را به من اطلاع نداده بودند تا روحیه‌ام برای این بازی به هم نریزد. پای پسرم شکسته و اکنون شرایط بهتری دارد و خدا را شکر می کنم چون می‌توانست اتفاق بدتری بیفتد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *