پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25393 16 آبان 1395 ساعت [ 15:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام کیروش به مناسبت درگذشت منصور پورحیدری،خبر تلخ درگذشتش همه را تحت تأثیر قرار داد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با عرض تسلیت بابت درگذشت منصور پورحیدری اعلام کرد که او یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران بوده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با صدور پیامی درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت گفت. در پیام […]

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با عرض تسلیت بابت درگذشت منصور پورحیدری اعلام کرد که او یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با صدور پیامی درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت گفت.

در پیام کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال آمده است: «درگذشت منصور پورحیدری به عنوان یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران خبر تلخی بود که این روزها فوتبال ایران را تحت تأثیر قرار داد. اینجانب به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بر خود وظیفه می‌دانم که این فقدان را به خانواده گرامی پورحیدری و ورزش ایران تسلیت گفته و برای روح او طلب آرامش کنم. متأسفم به دلیل سفری که از پیش برنامه‌ریزی شده بود امکان حضور در مراسم امروز را پیدا نکردم، ولی از تبریز این اتفاق را تسلیت می‌گویم».

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت