خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مصاحبه مورینیو بعد از بازی با سوانسی
moriniho-manutd

مصاحبه مورینیو بعد از بازی با سوانسی

مورینیو از نمایش تیمش در مقابل سوانزی خوشحال است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد بعد از چند هفته ناکامی در لیگ برتر، موفق شد در خانه سوانزی با ارائه یک نمایش خوب، این تیم را شکست دهد، و به رده ششم جدول صعود کند. ژوزه مورینیو بعد از پیروزی تیمش در مقابل حریف ولزی گفت:

فکر می کنم روز خیلی خوبی برای کل اعضای یونایتد بود. از همان دقیقه اول بازی کنترل مسابقه را در اختیار داشتیم و در نهایت نیز به برد رسیدیم. بازیکنان از نظر تمرکز و پیگیری برنامه هایمان برای اجرای آن در زمین، بسیار خوب عمل کردند. از نمایش تیم راضی و خوشحالم. با تمام مشکلاتی که در زمینه پرواز از ترکیه به منچستر و سپس سفر اخیر به سوانزی داشتیم، به خوبی توانستیم ریکاوری کنیم و شرایط این مسابقه را به نغع خود کنیم. البته اثرات این مشکلات را در نیمه دوم در خستگی بازیکنان مشاهده کردید. اما مهم بود که بعد از آن نتیجه بد در ترکیه، بتوانیم پیروز شویم و حالا بازیکنان با روحیه ای خوب به بازی های ملی می روند.

زلاتان بازیکنی است که در خدمت تیم کار می کند. نمی دانستم که امروز به رکورد ۴۰۰ گل رسید. اما به هر حال خوشحالم که گلزنی کرد. در چند بازی قبلی او گلزنی نکرده بود ولی زلاتان بازیکنی تیمی است که روی روند کار تیمی اثرگذار است. خیلی خوشحالم که دوباره به روند گلزنیش بازگشت.

فکر می کنم امشب، کریک استحکام را به خط هافبک مان بخشید، فلینی توازن را به تیم در خط هافبک اعطا کرد و پوگبا، با آزادی عمل خود، باعث تقویت خط هافبک شد. و همه این ها در کنار هم نشان دهنده این است که عملکردی مثبت ارائه کردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *