پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25521 18 آبان 1395 ساعت [ 15:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اوزیل : بعد از پیروزی 7 گله برابر برزیل داوید لوئیز رو دلداری دادم

هافبک تیم ملی فوتبال آلمان بعد از دو سال فاش کرد که پس از پیروزی قاطع ژرمن‌ها برابر سلسائو در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ به مدافع حریف چه چیزی گفته است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از خاطره‌انگیزترین اتفاقات تاریخ فوتبال جهان، شکست 7 بر یک تیم ملی برزیل، میزبان جام […]

هافبک تیم ملی فوتبال آلمان بعد از دو سال فاش کرد که پس از پیروزی قاطع ژرمن‌ها برابر سلسائو در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ به مدافع حریف چه چیزی گفته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از خاطره‌انگیزترین اتفاقات تاریخ فوتبال جهان، شکست 7 بر یک تیم ملی برزیل، میزبان جام جهانی 2014 برابر آلمان در مرحله نیمه نهایی بود که یک رسوایی تمام عیار برای اهالی فوتبال و فوتبالدوستان این کشور بود.

آن بازی هم اما یک صحنه خاطره‌انگیز داشت که آن نزدیک شدن مسعوت اوزیل، هافبک تیم ملی آلمان به داوید لوئیز، مدافع برزیل در پایان بازی بود تا به او که از شدت ناراحتی نای بلند شدن از زمین را نداشت، دلداری بدهد. اوزیل در آن صحنه چند جمله با هافبک چلسی صحبت کرد که هرگز کسی از محتوای آن مطلع نشد.

حالا بعد از گذشت دو سال از آن روز، هافبک آرسنال فاش کرده که در آن لحظه از لوئیز به خاطر تحقیرکردن او و هم‌تیمی‌هایش در حضور هزاران هواداری که در ورزشگاه ماراکانا بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند، عذرخواهی کرده است. او اعتراف کرد که ژرمن‌ها تا حدودی از بلایی که بر سر سلسائو آورده‌ بودند و حال و هوایی که برای اعضای این تیم و تماشاگرانش ساختند، پشیمان شده بودند.

اوزیل گفت: تمامی بازیکنانی که داخل زمین بازی بودند کمی غافلگیر شده بودند. خب بعد از 20 دقیقه از شروع بازی ما 4 بر صفر جلو افتاده بودیم و هیچ‌کس نمی‌توانست درک کند چه اتفاقی افتاده است. وقتی شما چنین شکست سنگینی را به حریف تحمیل می‌کنید و هواداران و بازیکنان آن تیم را گریان می‌بینید، با آنها احساس همدردی می‌کنید. به همین دلیل بود که من به سراغ داوید لوئیز رفتم و به او گفتم که واقعاً متأسفم. به لوئیز گفتم تو کشوری زیبا و هموطنانی خوب داری. در این مدتی که اینجا (در برزیل) بودیم واقعاً به ما خوش گذشته است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت