خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / زلاتان :از عملکردم در یونایتد رضایت دارم
zlatan manutd 2016/17

زلاتان :از عملکردم در یونایتد رضایت دارم

مهاجم سوئدی شیاطین سرخ می‌گوید منچستریونایتد ابزار لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد و تنها باید بازیکنان این تیم شناخت خوبی از هم پیدا کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ بازیکنی است که همیشه لبخند به لب دارد و در دوران حرفه‌ای‌اش به موفقیت‌های زیادی رسیده است. او در پیروزی 3 بر یک یکشنبه شب شیاطین سرخ مقابل سوانزی، زمانی که دومین گل خود را در این بازی به ثمر رساند، شمار گل‌های زده خود در طول دوران حرفه‌ای‌اش را به عدد 400 رساند.

زلاتان در گفت‌وگو با مجله رسمی باشگاه منچستریونایتد یعنی «اینساید یونایتد» گفت: به نظرم می‌توانستم تا به اینجای فصل بیشتر از شش گلی که به ثمر رسانده‌ام، گلزنی کنم. من موقعیت‌های خیلی خوبی را به هدر دادم که فکرش را هم نمی‌کردم، اما باید بگویم که بازی در انگلیس متفاوت است. لیگ برتر انگلیس قابل قیاس با لیگ‌هایی که قبلاً در آنها بازی کرده‌ام، نیست.

وی افزود: در یک بازی لیگ برتری، یک تیم یکطرفه نمی‌تواند بازی را در اختیار داشته باشد و توپ مدام در دو طرف میدان در حال رفت و آمد است. بازی لیگ برتر اینچنین است و باید به آن عادت کرد. با این حال از عملکرد خودم رضایت دارم. می‌دانم که می‌توانم بهتر از این کار کنم و منچستریونایتد هم می‌تواند بهتر از این باشد.

مهاجم سوئدی شیاطین سرخ تصریح کرد: ما ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان را در اختیار داریم و در مجموع تیم باکیفیتی هستیم. امیدوارم بتوانیم به دستاوردهای بزرگی برسیم. بعد از بازی با لیورپول و حتی پیش از آن گفته بودم که تنها به یک اشاره نیاز داریم تا یکدیگر را در زمین پیدا کنیم. هر روز که می‌گذرد شناخت بهتری از هم پیدا می‌کنیم و همانند یک خانواده می‌شویم. ما قطعات کامل پازل را داریم و تنها باید آنها را درست کنار هم بچینیم.

ایبرا در مورد زندگی در شهر منچستر هم گفت: پیش از اینکه به منچستر بیایم چیزهای زیادی در مورد این شهر شنیده بودم که این‌طور هست و آن‌طور…، اما باید بگویم تا کنون همه چیز خوب بوده است. من از سوئد آمده‌ام و انتظارات زیادی ندارم. من انسانی ساده و خانواده دوست هستم. من چهار سال در پاریس زندگی کرده‌ام، اما در طول این چهار سال حتی یکبار هم از برج ایفل بازدید نکردم. از آنها (فرانسوی‌ها) خواستم تا مجسمه من را به جای برج ایفل بگذارند، اما این کار را نکردند. (با خنده) شاید اگر این کار را می‌کردند، به آنجا می‌رفتم!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *