خانه / اخبار فوتبال ایران / فوتسال / نتایج هفته نهم لیگ برتر فوتسال

نتایج هفته نهم لیگ برتر فوتسال

هفته نهم لیگ برتر فوتسال با ثبت نهمین پیروزی شاگردان لک به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز (سه‌شنبه) با هفت دیدار انجام شد که در مهم‌ترین بازی هفته، تیم مس سونگون با نتیجه 5 بر 2 حفاری اهواز را مغلوب کرد و به رده دوم جدول رسید. تاینان داسیلوا و بلو (هرکدام دو بار) و مرتضی عزتی برای مس و علیرضا رفیعی‌پور (دو بار)  برای حفاری گلزنی کردند. فرید نمازی و فرهاد توکلی بازیکنان حفاری از بازی اخراج شدند.

*در سایر بازی‌ها، یاسین‌پیشرو قم به سرمربیگری محمدرضا حیدریان مقابل تأسیسات دریایی با یک گل شکست خورد. علیرضا وفایی تک‌گل شاگردان شمسایی را به ثمر رساند.

*طرح و توسعه الوند نیز که در خانه خود با 2 گل از دبیری تبریز پیش بود، در نهایت با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. امید طالبی و حامد عبداللهی برای طرح و توسعه و فرهاد فخیم، جواد اصغری‌مقدم و حامد عبداللهی (بازیکن تیم الوندی به اشتباه) برای دبیری گلزنی کردند.

*آذرخش بندرعباس مقابل تیم صدرنشین گیتی‌پسند با نتیجه 3 بر یک شکست خورد. امین نصرالله‌زاده از آذرخش و احمد اسماعیل‌پور، مهدی جاوید و افشین کاظمی از گیتی‌پسند در این دیدار موفق به گلزنی شدند.

*دانشگاه آزاد مقابل مقاومت البرز هفتمین شکست خود را تجربه کرد و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم کرجی شد. گل‌های دانشگاه آزاد را ابراهیم حسینی و گایو و نیز گل‌های مقاومتی‌ها را مهرداد قنبرزاده (دو بار) و علی محمودی به ثمر رساندند.

*شهرداری ساوه نیز با تساوی پرگل 4 – 4 مقابل ارژن شیراز متوقف شد. مهدی حسن‌زاده (دو بار)، سعید تقی‌زاده و محسن شنوفی برای تیم شهرداری و علی جوانبخت، جعفر نجفی، محمد بیضایی‌نژاد و محمد صفری برای ارژن گلزنی کردند.

*فرش‌آرای مشهد نیز با نتیجه پرگل 6 بر 2 شهروند ساری را شکست داد. شهرام شریف‌زاده (دو بار)، سروش احمدنیا، سعید سروری، مجید خزایی و علی اسعدی گل‌های فرش‌آرا را زدند و محمد طاهری از شهروند ساری (دو بار) دروازه فرش‌آرا را گشود.

با این نتایج، تیم گیتی‌پسند با کسب نهمین پیروزی پیاپی، 27 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول برای دستِ کم 2 هفته تثبیت کرد. مس سونگون با پیروزی امروز خود مقابل حفاری، 20 امتیازی شد و جای این تیم را در رده دوم جدول گرفت. حفاری اهواز هم با 19 امتیاز به رتبه سوم سقوط کرد. در انتهای جدول نیز تیم طرح و توسعه با کسب 3 امتیاز، قعرنشین است و تیم‌های آذرخش بندرعباس و دانشگاه آزاد با امتیاز مشابه 4 و بخاطر تفاضل گل، به ترتیب در رده‌های سیزدهم و دوازدهم جدول جای دارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *