خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش مراسم ختم منصور پورحیدری + تصاویر
porheydari23

گزارش مراسم ختم منصور پورحیدری + تصاویر

مراسم ختم منصور پورحیدری امروز  در مسجد جامع شهرک غرب با حضور  اهالی ورزش و هنر و مردم برگزار شد .

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، مراسم ترحیم منصور پورحیدری روز سه شنبه از ساعت 16 در مسجد جامع شهرک غرب با حضور پر شمار اهالی ورزش و مردم برگزار شد.
*کادرفنی و بازیکنان استقلال بعد از پایان جلسه تمرینی خود در این مراسم حضور پیدا کردند تا به سرپرست این تیم ادای احترام کرده باشند.
*بنرها و تصاویر زیادی در کنار محل یادبود پورحیدری توسط دوستداران آن مرحوم نصب شده است.
*علی پروین، آرش برهانی، بهروز رهبری فرد، جلال طالبی، رضا شاهرودی، نصر الله عبداللهی، پژمان جمشیدی و بسیاری دیگر از اهالی ورزش از جمله اولین افرادی بودند که خود را به محل برگزاری این مراسم رساندند.

 

*تجمع مردم و علاقه مندان به منصور پورحیدری باعث شد تا پیش از شروع این مراسم ظرفیت صندلی های محل برگزاری مراسم به پایان برسد.

 

*حمید درخشان، حسین شمس، پایان رافت، حمید استیلی، مهدی نبی، محمدرضا ساکت، کیانوش رحمتی، ناصر نوآموز، حسین رضا زاده، حبیب کاشانی، محمد نصرتی، علی دایی، مجید جلالی، هاشم بیک زاده، فرشاد پیوس، امیر حاج رضایی، علی کاظمی، مهدی تاج، علی کریمی، پرویز مظلومی، بهرام افشارزاده، امیر حسین صادقی، علی نظری جویباری، سید رضا افتخاری، علی جباری، کیومرث هاشمی، ایمان مبعلی، غلامرضا بهروان، علی خسروی، احمدرضا عابدزاده، عادل فردوسی پور، بهشاد یاورزاده، کاظم اولیایی، محمدرضا عارف، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، میثم مجیدی، خسرو حیدری، محمد نوری، فرشید باقری، علی قربانی، یدالله اکبری، عباس سرخاب، وحید طالب لو، میلاد فخرالدینی، کاوه رضایی، اصغر حاجیلو، سیروس دین محمدی و مهدی رحمتی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

 

*کلیپ تهیه شده از سوی باشگاه استقلال در این مراسم پخش شد که حاضران در مراسم را تحت تاثیر قرارداد.

 

*افراد زیادی که قصد حضور در سالن اجتماعات مسجد را داشتند و به دلیل ازدحام جمعیت نتوانستند وارد سالن شوند با مسئولان برگزاری مراسم درگیر شدند.
*به دلیل ازدحام جمعیت در سالن محل برگزاری این مراسم یکی از حاضران در مسجد از حال رفت.

 

*به دلیل ازدحام جمعیت تعدادی از بازیکنان استقلال مجبور شدند برای حضور در سالن مسجد از در فرعی خود را به سالن برسانند. البته این مشکل تنها مربوط به بازیکنان استقلال نبود و تعداد زیادی از مهمانان سرشناس این مجلس مجبور شدند خود را به این شکل به سالن برسانند.

 

*حضور انبوه جمعیت در این مراسم باعث شد تا ترافیک شدیدی در خیابان های اطراف محل برگزاری مراسم ایجاد شود.

 

*همزمان با این مراسم، مراسم مختلف دیگری در سراسر کشور برای ادای احترام به پیشکسوت باشگاه استقلال برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*مجلس یادبود منصور پورحیدری ساعت 17:30 به پایان رسید. رفتار ناشایست برخی از حاضران در تقابل با چهره های حاضر در این مراسم و درخواست های مکرر برای انداختن عکس یادگاری فضای بسیار بد و متشنجی را ایجاد کرده بود که نقطه سیاه این مراسم بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *