خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اینترمیلان / استفانو پیولی سرمربی اینترمیلان شد
stefano-pioli

استفانو پیولی سرمربی اینترمیلان شد

جانشین دی بوئر در اینتر رسما توسط این باشگاه معرفی شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی هلندی هفته گذشته از سوی نراتزوری برکنار شد و در دو بازی مقابل ساوتهمپتون و کروتونه، استفانو وچی هدایت موقت تیم را به عهده گرفته بود. مارسلینو و جیانفرانکو زولا دیگر گزینه های هدایت این تیم بودند، اما طی روز های اخیر مشخص شد که سرمربی سابق لاتزیو هدایت اینتر را به عهده خواهد گرفت.

در بیانیه رسمی باشگاه مبنی بر انتصاب این سرمربی ۵۱ ساله آمده است:

اینتر با رضایت تأیید می کند که با استفانو پیولی برای قبول هدایت تیم به توافق کامل دست یافته و او تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ سرمربی باشگاه خواهد بود. جیاکومو مورلی [دستیار اول]، داویده لوکارلی [دستیار فنی]، متئو اوستی و فرانچسکو پروندی [مربی بدنساز] او را همراهی خواهند کرد. پیولی متولد ۲۰ اکتبر ۱۹۶۵ در شهر پارما است، و اولین تجربه مربیگری حرفه ای او سال ۲۰۰۳/۰۴ در سری ب با تیم سالرنیتانا رقم خورده است. به دنبال آن، پیولی ۲ سال دیگر در سری ب هدایت تیم مودنا را به عهده داشت.

در فصل ۲۰۰۶/۰۷ پیولی در سری آ هدایت تیم پارما را به عهده گرفت، و در ادامه مجدداً دوران موفقی در سری ب همراه با تیم های گروستو [۲۰۰۷/۰۸]، پیاچنزا [۲۰۰۸/۰۹] و ساسولو [۲۰۰۹/۱۰] داشت. پیولی در فصل ۲۰۱۰/۱۱ به همراه کیه وو به سری آ برگشت و سپس بعد از دورانی کوتاه در پالرمو، هدایت تیم بولونیا را به عهده گرفت.

در طول سه سالی که هدایت این تیم را به عهده داشت [۲۰۱۱/۱۲، ۲۰۱۲/۱۳ و ۲۰۱۳/۱۴]، علاقه تیم لاتزیو را به خود جلب کرد، و در سال ۲۰۱۴ به این تیم پیوست. در سال اول حضور در پایتخت، پیولی لاتزیو را به رتبه سوم جدول و سهمیه پلی آف لیگ قهرمانان اروپا رساند و به فینال کوپا ایتالیا راه یافت. مراسم معارفه سرمربی جدید نراتزوری روز ۱۰ نوامبر در اتاق کنفرانس آنجلو موراتی برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *