پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25551 19 آبان 1395 ساعت [ 11:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادعای گاردین : لیورپول خواهان خرید سردار ازمون است

قرمز‌های مرسی‌ساید با کمبود مهره‌های هجومی مواجه هستند و به همین دلیل احتمال دارد که در بازار نقل‌و‌انتقالات زمستانی برای خرید مهاجم ایرانی روستوف دست به کار شوند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاردین انگلیس نوشت که با توجه به کمبود مهره‌های هجومی در ترکیب لیورپول، امکان دارد قرمزپوشان مرسی‌ساید در بازار نقل‌و‌انتقالات […]

قرمز‌های مرسی‌ساید با کمبود مهره‌های هجومی مواجه هستند و به همین دلیل احتمال دارد که در بازار نقل‌و‌انتقالات زمستانی برای خرید مهاجم ایرانی روستوف دست به کار شوند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاردین انگلیس نوشت که با توجه به کمبود مهره‌های هجومی در ترکیب لیورپول، امکان دارد قرمزپوشان مرسی‌ساید در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه برای خرید سردار آزمون دست به کار شوند چرا که سرمربی آلمانی آنها از تماشای بازی‌های اخیر این بازیکن 21 ساله در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تحت تأثیر قرار گرفته است.

یورگن کلوپ اخیراً از بابت کمبود نیروهای هجومی در تیمش پس از مصدومیت دنی اینگس و نیز غیبت یک ماهه سادیو مانه برای حضور در جام ملت‌های آفریقا در ماه ژانویه ابراز نگرانی کرده بود و به همین دلیل باشگاه لیورپول برای برطرف کردن نگرانی‌ سرمربی آلمانی‌اش تصمیم به خرید یک مهاجم جدید گرفته است.

به نوشته گاردین، پیش از این هم اخبار متعددی درباره تمایل چند باشگاه لیگ برتری از جمله اورتون و استوک‌‌سیتی برای جذب سردار آزمون منتشر شده بود چرا که او از زمان انتقالش از روبین کازان توجه آنها را جلب کرده است. حالا لیورپول با مدیر ورزشی جدیدش مایکل ادواردز که مسئولیت امور مربوط به نقل‌و‌انتقالات باشگاه را برعهده گرفته است، آزمون را برای این فصل در نظر گرفته و قصد دارد با آغاز بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه با باشگاه روستوف وارد مذاکره شود.

گاردین درباره آزمون نوشته است: «ملی‌پوش ایرانی روند گلزنی‌اش در روستوف را در لیگ قهرمانان هم ادامه داده است. او در صعود تیمش از مراحل مقدماتی و پلی‌آف، جایی که روستوف برابر تیم‌های اندرلشت و آژاکس پیروز شد و نیز در دو بازی اخیر نماینده روسیه برابر اتلتیکومادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نقشی تأثیرگذار داشت.»

آزمون ماه فوریه سال 2015 به عنوان بازیکن قرضی از روبین کازان به روستوف پیوست و پس از یک پروسه جنجالی (به دلیل اختلاف میان مدیران روبین کازان و روستوف) در نهایت با پرداخت غرامت فسخ قراردادش با روبین‌کازان به روستوف پیوست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت