خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / حمایت رونالدوی برزیلی و فیگو از کریس رونالدو برای دریافت توپ طلا 2016

حمایت رونالدوی برزیلی و فیگو از کریس رونالدو برای دریافت توپ طلا 2016

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال از هموطنش برای کسب عنوان توپ طلای امسال حمایت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، قهرمانی با رئال مادرید و تیم ملی پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا و مسابقات یورو 2016 باعث شده است تا بخت کریستیانو رونالدو برای دستیابی به توپ طلای امسال که توسط مجله معتبر «فرانس فوتبال» اهدا می‌شود، بیشتر از سایر رقبایش باشد.

رونالدوی برزیلی که خود سابقه بازی با پیراهن تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید را در کارنامه‌اش دارد، در گفت‌وگو با روزنامه «مارکا» در پاسخ به این پرسش که «امسال از بین رونالدو و مسی کدامیک شایسته کسب توپ طلا هستند؟»، گفت: سخت است که بخواهم از بین کریس و لیونل یکی را انتخاب کنم، چون نمی‌خواهم احیاناً بی‌عدالتی کنم، اما بر اساس جام‌های قهرمانی به نظرم رونالدو شایستگی بیشتری برای کسب این عنوان دارد.

وی با اشاره به اُفت اخیر فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها اظهار داشت: من بر این باور نیستم که رونالدو دوره بدی را سپری می‌کند. آمار و ارقامی که او از خود به جای گذاشته، هنوز هم تأثیرگذار هستند. کریس نه‌تنها به رکوردهای مسی رسیده، حتی در برخی موارد از او پیشی هم گرفته است. شاید او در مقاطع کوتاهی دچار اُفت شده باشد، اما هنوز هم در زمین رهبر است و گلزنی می‌کند. رونالدو می‌تواند با پیراهن رئال مادرید بازنشسته شده و بعد در همین باشگاه مشغول به کار شود.

لوئیز فیگو، ستاره پیشین تیم ملی پرتغال هم در گفت‌وگو با برنامه ورزشی «پارتیدازو کوپه» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا گفت: توپ طلای امسال از آن کریستانو رونالدوست. به اعتقاد من شکی در این باره هم نباید کرد. کریستیانو همیشه خوب است. چیزی که هست این است که او همیشه نمی‌تواند در یک بازی سه گل به ثمر برساند. به نظرم رونالدو در فرم و شکل خوبی است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *