خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار اتلتیکو مادرید / اعتراف گریزمان به علاقه اش به منچستریونایتد

اعتراف گریزمان به علاقه اش به منچستریونایتد

مهاجم فرانسوی روخی‌بلانکو اعتراف کرد همیشه در مورد باشگاه منچستریونایتد از هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه سؤالاتی می‌پرسد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتوان گریزمان که اخیراً مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته است در اظهارنظری جدید گفت: همیشه از پل پوگبا در مورد منچستریونایتد سؤالاتی می‌پرسم. به نظرم من‌یونایتد باشگاه بزرگی است که واقعاً زیرساخت‌های خوبی دارد. از پوگبا در مورد چندین بازیکن شیاطین سرخ هم پرسیدم که آیا آنها واقعاً بازیکنان خوبی هستند یا اینکه مورینیو روی آنها تأثیر گذاشته است.

مهاجم فرانسوی تیم دوم شهر مادرید در واکنش به شایعاتی که پیرامون وی مطرح شده است، عنوان کرد: شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن من به منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن مطرح است، اما در حال حاضر به فکر رفتن به تیمی جدید نیستم. با این حال باید بگویم بازی در کنار پوگبا عالی خواهد بود.

گریزمان 25 ساله که در سال 2014 از رئال سوسیه‌داد به اتلتیکومادرید پیوست، در حالی سومین فصل حضورش در این تیم اسپانیایی را تجربه می‌کند که تا کنون در 120 بازی 65 گل برای روخی‌بلانکو به ثمر رسانده است و یکی از بازیکنان کلیدی‌ این تیم به شمار می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *