خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / پاری سن ژرمن / مارکو وراتی : نه من بلکه هیچ بازیکنی 100 میلیون یورو نمی ارزد
verrati ita

مارکو وراتی : نه من بلکه هیچ بازیکنی 100 میلیون یورو نمی ارزد

مارکو وراتی، هافبک توانمند تیم ملی ایتالیا و باشگاه پاریسن ژرمن می گوید که نه تنها او بلکه هیچ بازیکنی ۱۰۰ میلیون یورو نمی ارزد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، مارکو وراتی هواداران زیادی در بازار نقل و انتقالات دارد. تیم هایی مثل میلان، یوونتوس و حتی بارسلونا؛ اما باشگاه پاریسن ژرمن حداقل قیمت پیشنهادی برای او را ۱۰۰ میلیون یورو تعیین کرده است. وراتی در این خصوص می گوید:

معنی این رقم ها را نمی فهمم. قیمت هیچ بازیکنی نباید اینقدر بالا باشد. من از هیچ شروع کردم. خیلی بد است چرا که این قیمت ها باعث می شود که همه فکر کنند یک بازیکن به تنهایی می تواند معجزه کند. فکر نمی کنم من ارزش پرداخت این رقم را داشته باشم.

وی افزود:

مایه افتخار است که باشگاه ها علاقمند به جذب من هستند اما من به فتح اروپا با پی اس جی و پیشرفت خودم فکر می کنم.هر سال می تواند بخشی از زندگی شما باشد؛ خاطره ای که فراموش نشود. امسال می تواند سال ما باشد. اما به شرط اینکه به جای نقل و انتقالات تمرکزمان رای بازی ها باشد. من به ترک پی اس جی، تیمی که در آن احساس راحتی می کنم نمی اندیشم؛ پاریس یکی از ۵ یا ۶ باشگاه بزرگ دنیاست و من از حضورم در فرانسه راضی هستم.

هافبک ملی پوش پی اس جی ادامه داد:

در تیم ملی زمان زیادی برای تمرین و هماهنگی نداریم. به خصوص که بعضا پست من هم عوض می شود. با این حال از بازی در کنار ده روسی احساس راحتی می کنم. هر بازیکنی دوست دارد برای تیم ملی کشورش به میدان برود. من با این مساله که پستم عوض بشود مشکلی ندارم. در خط هافبک وظایف زیادی وجود دارد و فکر می کنم می توانم از پس همه آن ها بر بیایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *