خانه / اخبار سایر ورزش ها / خبرهای ورزش بانوان / فوتبال ساحلی بانوان کشور با قهرمانی میلاد رفسنجان به پایان رسید
saheli-banovan

فوتبال ساحلی بانوان کشور با قهرمانی میلاد رفسنجان به پایان رسید

با پایان یافتن مرحله سوم مسابقات فوتبال ساحلی بانوان، تکلیف تیم های اول تا سوم رقابت‌های قهرمانی بانوان کشور در فصل ۹۶-۹۵ مشخص شد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون فوتبال، آخرین مرحله از مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی بانوان کشور در فصل جاری به مدت سه روز از ۱۷ الی ۲۰ آبانماه به میزبانی باشگاه شهرداری بندرعباس برگزار شد و در نهایت تیم های میلاد رفسنجان، شهرداری بندرعباس و چای ناطق لاهیجان، مقام های اول تا سوم این رقابت‌ها در فصل ۹۶-۹۵ را کسب کردند.

فاطمه سهرابی از تیم میلاد رفسنجان با به ثمر رساندن ۴۹ گل عنوان خانم گلی رقابت‌های این فصل کشور را کسب کرد. مسابقات روز پایانی این رقابت‌ها در حالی پیگیری شد که پریا شهریاری، رییس دپارتمان فوتبال ساحلی کشور با حضور در محل برگزاری مسابقات، بازی‌ها را از نزدیک دنبال کرد.

در پایان بازی‌های امروز مراسم اهدای جام به تیم های اول تا سوم و همچنین جام یادبود خانم گلی با حضور پریا شهریاری، امینی زاده، رییس هیات فوتبال استان هرمزگان و جمعی از اعضای شورای شهر و مسئولان استان هرمزگان برگزار شد.

رییس دپارتمان فوتبال ساحلی در حاشیه حضور خود در بندرعباس، جلسه ای با رییس هیات فوتبال استان هرمزگان برگزار کرد و ضمن تشکر بابت میزبانی مسابقات درخصوص برنامه‌های آتی استان هرمزگان از جمله میزبانی اردوهای تیم های ملی و مسابقات بین المللی به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *