پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25679 22 آبان 1395 ساعت [ 21:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چلسی و تمدید قرارداد با کاستا

باشگاه چلسی قرارداد جدید با شرایط بهتری را به هافبک اسپانیایی‌اش پیشنهاد خواهد داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد دیه‌گو کاستا در این فصل به قدری خوب بوده که باشگاه چلسی را به این فکر انداخته است تا قرارداد جدیدی با شرایطی بهتر به این مهاجم اسپانیایی پیشنهاد بدهد. کاستا با 9 گل‌زده […]

باشگاه چلسی قرارداد جدید با شرایط بهتری را به هافبک اسپانیایی‌اش پیشنهاد خواهد داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد دیه‌گو کاستا در این فصل به قدری خوب بوده که باشگاه چلسی را به این فکر انداخته است تا قرارداد جدیدی با شرایطی بهتر به این مهاجم اسپانیایی پیشنهاد بدهد. کاستا با 9 گل‌زده در حال حاضر بهترین گلزن لیگ برتر انگلیس است و سه پاس گل نیز به هم‌تیمی‌هایش داده است.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید که فصل گذشته حتی شایعه جدایی‌اش از چلسی مطرح بود، در اواخر حضور ژوزه مورینیو در این تیم با وی به مشکل خورده بود. به هر حال این مهاجم 28 ساله با روی کار آمدن گاس هیدینک رفته رفته به روزهای اوجش بازگشت و حالا زیرنظر آنتونیو کونته وضعیت خیلی خوبی دارد.

بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «میرر»، باشگاه چلسی در نظر دارد قرارداد کاستا را تمدید کند و قصد افزایش دستمزد کنونی او (150 هزار پوند در هفته) را دارد. قرارداد فعلی دیه‌گو در سال 2019 به پایان می‌رسد.

اتلتیکومادرید هم علاقه‌مند است تا در صورت امکان مهاجم پیشین خود را به وینسته کالدرون بازگرداند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت