خانه / اخبار فوتبال ایران / اخبار از اردوی تیم ملی در مالزی،کیروش و مخفی کاری مجدد در تمرینات
tamrine iran malezi 2016

اخبار از اردوی تیم ملی در مالزی،کیروش و مخفی کاری مجدد در تمرینات

تمرینات تیم ملی ایران به دور از چشم رسانه‌ها برگزار می‌شود و فقط دقایق ابتدایی این تمرین به روی خبرنگاران باز است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار حساس ایران مقابل سوریه باعث شده افرادی اطراف تمرینات تیم ملی حضور پیدا کنند و در همین باره گفته شده روز گذشته (شنبه) یکی از جاسوس‌های تیم ملی سوریه از تمرین بیرون شده است.

باتوجه به شرایط حساس تیم ملی در راه صعود به جام جهانی 2018 روسیه، کادرفنی هم به خوبی این شرایط حساس را درک کرده است. طبق آخرین تصمیم اتخاذ شده رسانه‌ها امروز فقط دقایق کوتاهی از تمرین را می‌توانند پوشش خبری بدهند تا بار دیگر جاسوسی در تمرین حضور پیدا نکند. در تمرین امروز که در ورزشگاه دانشکده علوم انسانی شهر سرمبان برگزار می‌شود، رسانه‌ها فقط 20 دقیقه اجازه پوشش تمرین را دارند و سپس تمرینات پشت درهای بسته و به صورت مخفی پیگیری خواهد شد.

در حال حاضر تمام ملی‌پوشان شرایط خوبی دارند و مشکل خاصی در تمرینات وجود ندارد. ضمن اینکه حضور تیم ملی در شهر سرمبان باعث شده فضای این شهر نیز به شدت امنیتی شود. پلیس مالزی در این شهر با ایست بازرسی ماشین‌هایی که در حال تردد هستند را می‌گردد تا اگر مورد مشکوکی یافت شد با آن برخورد شود.

تیم ملی در پنجمین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه روز سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه توانکو عبدالرحمن به مصاف سوریه می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *