خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / مصاحبه روبن بعد از مصدومیت در بازی دیشب هلند : امیدوارم جدی نباشد

مصاحبه روبن بعد از مصدومیت در بازی دیشب هلند : امیدوارم جدی نباشد

بال بایرن مونیخ بار دیگر مصدوم شد، اما او امیدوار است که این‌بار آسیب‌دیدگی‌اش جدی نباشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرین روبن در جریان پیروزی 3 بر یک شب (یکشنبه) تیم ملی فوتبال هلند برابر لوکزامبورگ در گروه A از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا، در اواخر نیمه اول از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و در نیمه دوم جای خود را به بازیکن دیگری داد. در حالی این اتفاق برای بال بایرن مونیخ افتاد که وی به دلیل مصدومیت به مدت یک سال از تیم ملی هلند دور بود.

روبن در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش گفت: در جریان یک ضدحمله احساس کردم که از ناحیه همسترینگ و در قسمت پشت پایم دچار گرفتگی عضله شدم و با توجه به سابقه‌ای که من داشتم، شانسی برای ادامه کار نداشتم. به هر حال با این شرایط ادامه کار خیلی دشوار بود. واژه «مصدومیت» واقعاً واژه سنگینی است و امیدوارم این بار آسیب‌دیدگی‌ام جدی نباشد.

زننده گل اول نارنجی‌پوشان به لوکزامبورگ در ادامه اظهار داشت: جای تأسف دارد که باید در این زمین بد بازی می‌کردیم. این زمین روی بازی ما تأثیر گذاشت و با وجود اینکه می‌توانستیم بهتر از این هم کار کنیم، اما به هر حال پیروز شدیم. برای ما کسب سه امتیاز خیلی مهم بود که به آن رسیدیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *