خانه / خبرهای فوتبال خارجی / عکس هایی از ملاقات ناخواسته مورینیو با پیکه در تنیس مسترز لندن
pique-moriniho

عکس هایی از ملاقات ناخواسته مورینیو با پیکه در تنیس مسترز لندن

پیکه و مورینیو ملاقاتی ناخواسته داشتند .

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته تعطیلی فوتبال باشگاهی برای برگزاری بازی‌های ملی، جرارد پیکه مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا که به دلیل مصدومیت از سوی خولن لوپتگی به اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت نشده است، از فرصت استفاده کرد و برای تماشای یکی از بازی‌های تورنمنت پایان فصل مسترز لندن به این شهر سفر کرد، غافل از اینکه در سالن O2 آره‌نا باید کنار ژوزه مورینیو بنشیند.

pique-moriniho

هم پیکه و هم مورینیو جزو دوستداران رشته تنیس هستند، به خصوص آقای خاص که هر ساله معمولاً در زمان برگزاری رقابت‌های ویمبلدون به لندن سفر می‌کند تا این رقابت‌ها را از نزدیک تماشا کند. هفته فیفا هم به هر دوی آنها فرصت داد که یکی از بازی‌های تورنمنت فینال جام مسترز لندن را تماشا کنند و پیکه از اینکه محل نشستن او در ردیف VIP تنها یک صندلی تا سرمربی پیشین رقیب دیرینه تیمش فاصله دارد، غافلگیر شد.

دو سال پیش هم مورینیو مسابقات تور پایان فصل تنیس را در کنار یک چهره برجسته دیگر تماشا کرد. او آن سال در حضور خوان کارلوس، پادشاه اسپانیا که برای دیدن بازی اول رافائل نادال برابر آلکساندر دولگوپولوف به لندن سفر کرده بود، مسابقه را تماشا کرد.

 

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *