خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار تنیس / برنامه و نتایج بازی های تنیس مسترز لندن 2016 ،برد جوکوویچ در اولین جدال
masters-tennis-london-2016

برنامه و نتایج بازی های تنیس مسترز لندن 2016 ،برد جوکوویچ در اولین جدال

مرد شماره ۲ تنیس دنیا اولین بازی جام ستارگان را با برتری خاتمه داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین بازی چهل و هفتمین دوره تنیس جام ستارگان لندن با برتری نواک جوکوویچ، تنیسور مشهور صربستانی خاتمه یافت.  در این بازی که در گروه «ایوان لندل» برگزار شد، جوکوویچ، مرد شماره 2 تنیس دنیا با نتیجه 2 بریک از سد دومینیک تیم از اتریش گذشت. فاتح 12 گرنداسلم با نتایج 6 بر 7، 6 بر صفر و  6 بر 2  بر رقیبی که برای اولین بار در این رقابت‌ها حاضر شده به برتری رسید.

masters-tennis-london-2016

 جام ستارگان به عنوان آخرین رقابت هر سال تنیس بین 8 نفر برتر آخرین رنکینگ قبل از شروع رقابت و در 2 گروه 4 تیمی انجام می‌شود.  هر گروه به نام یکی از ستاره‌های سابق دنیای تنیس نامگذاری شده و امسال در گروه «ایوال لندل» ، نواک جوکوویچ، دومنیک تیم، میلوس رائونیچ و گائل مونفیلس حضور دارند و در گروه «مک‌انرو» هم اندی ماری، شماره یک جدید تنیس مردان همراه مارین چیلیچ، کی‌نیشیکوری و استانیسلاس واورینکا با هم رقابت می‌کنند. از هر گروه 2 تنیسور به نیمه‌نهایی می‌رسند.

امسال برای اولین بار پس از یک دهه، نادال، تنیسور اسطوره‌ای سوئیس به دلیل مصدومیت و فدرر به دلیل خارج شدن از جمع نفرات برتر و نرسیدن به حد نصاب امتیازات لازم در این رقابت حضور ندارند.

تنیسور کانادایی دیگر فاتح شب اول جام ستارگان لندن شد.

 در ادامه شب اول تنیس جام ستارگان لندن، میلوس رائونیچ از کانادا در دومین بازی دور اول گروه «ایوان لندل» رقابت‌ها با نتیجه 2 بر صفر از سد گائل مونفیلس فرانسوی گذشت.

او در این بازی 2 ست را با نتایج 6 بر 3 و 6 بر 4 به سود خود خاتمه داد.

در اولین بازی هم نواک جوکوویچ صرب 2 بریک از سد دومینیک تیم اتریشی گذشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *