خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / هنریک مخیتاریان: شایستگی این را دارم که بازیکن اصلی منچستریونایتد باشم
henrikh mikhtaryan

هنریک مخیتاریان: شایستگی این را دارم که بازیکن اصلی منچستریونایتد باشم

ملی پوش ارمنستانی که تاکنون موفق نشده است خود را به عنوان یکی از بازیکنان مهم در ترکیب اصلی «شیاطین سرخ» معرفی کند، مصمم است تا خود را به منتقدانش اثبات کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، «هنریک مخیتاریان» اعتقاد دارد که وی باید بازیکنی اصلی در ترکیب منچستریونایتد تحت هدایت «ژوزه مورینیو» باشد.

این بازیکن ارمنستانی که در تابستان امسال به «اولدترافورد» آمده است، تاکنون تنها در یک بازی از لیگ برتر انگلیس به میدان رفته است و تلاش می کند تا خود را به مربی پرتغالی اش اثبات کند.

در حالیکه ممکن است مخیتاریان در نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه را ترک کند، وی معتقد است که اگر به او فرصتی داده شود، هنوز می تواند موفق شود.

این بازیکن ۲۷ ساله در مصاحبه ای با فدراسیون فوتبال ارمنستان گفت: می دانم که می توانم در منچستریونایتد موفق شوم و قصد دارم به همه نشان دهم شایستگی این را دارم که بازیکن اصلی این تیم در لیگ برتر باشم. هیچ ناامیدی وجود ندارد و فقط خودم را به چالش می کشم. زمانیکه در راهم با موانعی رو به رو می شوم، هرگز نمی ایستم یا دست نمی کشم، بلکه تنها به رفتن ادامه می دهم تا اینکه به اهدافم برسم. امروز زمان کافی برای بازی کردن ندارم، پس باید تمام تلاشم را بکنم تا کادر فنی فرصت بازی کردن را به من بدهند. به سخت کار کردن ادامه می دهم و این کار نتیجه خواهد داد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *