پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25789 24 آبان 1395 ساعت [ 18:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انچلوتی : از موفقیت های زیدان خوشحالم

ارلو آنچلوتی می گوید از موفقیت های زین الدین زیدان خوشحال است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در فصل جاری نتایج قابل توجهی با رئال مادرید کسب کرده و به رکورد ۲۸ بازی بدون شکست رسیده است. کارلو آنچلوتی می گوید از دستآوردهای زیدان در عرصه مربیگری خوشحال است. آنچلوتی در […]

ارلو آنچلوتی می گوید از موفقیت های زین الدین زیدان خوشحال است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زین الدین زیدان در فصل جاری نتایج قابل توجهی با رئال مادرید کسب کرده و به رکورد ۲۸ بازی بدون شکست رسیده است. کارلو آنچلوتی می گوید از دستآوردهای زیدان در عرصه مربیگری خوشحال است.

آنچلوتی در مصاحبه با کانال پلاس فرانسه گفت:

زیدان دوست من است، او بازیکن و دستیار من بوده و در رئال مادرید بسیار خوب کار کرده و من برای او بسیار خوشحالم چون او شایسته این موفقیت ها است.

فصل گذشته زیدان موفق شد یازدهمین قهرمانی اروپا را برای رئال مادرید به ارمغان بیاورد و دهمین قهرمانی این باشگاه در حالی بدست آمد که زیدان دستیار آنچلوتی بود.

آنچلوتی در ادامه صحبت هایش درباره عدم دعوت کریم بنزما به تیم ملی فرانسه گفت:

بخاطر این موضوع ناراحتم. کریم شایسته بازی برای تیم ملی فرانسه است، تیم ملی فرانسه قهرمان یورو نشد و فکر می کنم با حضور کریم این مسئله فرق می کرد.

آنچلوتی در پایان درباره احتمال مربیگری در المپیک مارسی در آینده گفت:

نه، چون من نمی توانم برخلاف گذشته ام کار کنم. داستان من در فرانسه با پاریسن ژرمن رقم خورد همانند داستان من در ایتالیا با میلان. من احترام زیادی برای مارسی و اینتر قائلم اما برای مثال من هرگز نمی توانم به اسپانیا برگردم و هدایت اتلتیکو مادرید را برعهده بگیرم چون من قبلا سرمربی رئال بوده ام.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت