خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / مسی :به علت اتهامات بی اساس دیگر بارسانه های آرژانتینی مصاحبه نمی کنیم
messi arg

مسی :به علت اتهامات بی اساس دیگر بارسانه های آرژانتینی مصاحبه نمی کنیم

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین اعلام کرد که اعضای تیم ملی دیگر با مطبوعات آرژانتین صحبت نخواهند کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، مسی در حضور ۲۵ تن از هم تیمی هایش در سالن کنفرانس ورزشگاه بیسنتناریو سن خوان، پس از پیروزی سه بر صفر مقابل کلمبیا در مرحله راهیابی جام جهانی بیانیه اعضای تیم ملی آرژآنتین علیه مطبوعات را خواند. کاپیتان تیم ملی آرژانتین گفت:

در این جا هستیم تا تصمیم خود مبنی بر صحبت نکردن با رسانه ها را به شما اطلاع دهیم. اتهامات زیادی به ما زده شده و مورد بی احترامی قرار گرفته ایم اما بدتر از همه اتهام سنگینی بود که به لاوتزی شده بود چرا که اگر مقابله به مثل نمی کردیم، مردم این حرفها را باور می کردند. برای همین تصمیم گرفتیم که یک بار برای همیشه رابطه مان با مطبوعات آرژانتین را قطع کنیم.

عملکرد ضعیف تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل و شکست تحقیرآمیز یاران مسی باعث شده بود که مطبوعات از عملکرد آلبی سیلسته انتقاد کنند.  دوشنبه شب زمانی که یک خبرنگار مشهور آرژانتینی اعلام کرد که لاوتزی به علت مصرف ماریجوانا از ترکیب بازی آرژانتین و کلمبیا خط خورده است شرایط به اوج وخامت خود رسید.  لاوتزی از کوپا آمه ریکا تا کنون به علت مصدومیت برای تیم ملی آرژانتین بازی نکرده است. وی در صفحه توئیترش اعلام کرد که علیه خبرنگار مذکور شکایت خواهد کرد. مسی در پایان بیانیه اش بیان کرد:

راه دیگری برای ما نمانده بود. می دانیم که خیلی از شما در این بازی حضور ندارید. ورود به زندگی شخصی افراد و زدن چنین اتهاماتی به آنها خیلی سنگین است به خصوص که اولین باری نیست که چنین اتفاقی می افتد. نمی خواهیم که وارد این بازی شویم. قرار نیست که ما را بکشید اما نمی خواهیم که وارد این بازی شویم.

ادگاردو بائوزا، سرمربی تیم ملی آرژانتین در کنفرانس مطبوعاتی گفت که از این تصمیم حمایت می کند:

از این تصمیم حمایت می کنم. زمانی که اتهاماتی به حدی می رسند که از شرایط ورزشی بالاتر می روند این وضصعیت عادی نیست. شما می دانید که چه حرفهایی زده شده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *