خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / لو: نبرد تاکتیکی سنگین و آموزنده‌ای با ایتالیا داشتیم
low-germany-2016

لو: نبرد تاکتیکی سنگین و آموزنده‌ای با ایتالیا داشتیم

سرمربی تیم ملی آلمان بازی دوستانه تیمش در خانه آتزوری را یک نبرد تاکتیکی سنگین توصیف کرد که به شاگردان او درس‌هایی آموزنده داده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی آلمان شب گذشته (سه‌شنبه) در آخرین بازی خود در سال 2016، در دیداری دوستانه در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان میهمان ایتالیایی‌ها بود که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان پس از این بازی به خبرنگاران گفت: این بازی یک نبرد تاکتیکی سنگین بود که ما می‌توانیم از آن درس‌های زیادی بگیریم. در این بازی به خصوص در نیمه اول، در حرکات هجومی‌مان خوب عملکر کردیم اگرچه در نیمه دوم بازی هجومی‌مان کمی دچار افت شد. ایتالیا در نیمه دوم فشار بیشتری آورد و ما نسبت به نیمه اول ضعیف‌تر بازی کردیم. بازیکنان جوان ما از بازی در چنین شرایطی، تجربه‌ای مهم کسب کردند. عملکرد آنها و واکنش‌شان به اتفاقات بازی، از نتیجه‌ آن مهمتر بود.

لو افزود: ما باید از سفرمان به ایتالیا راضی باشیم به خصوص که تعداد بازی‌های‌ بدون شکست‌مان به 6 بازی افزایش پیدا کرد. در مجموع فکر می‌کنم آمار بازی‌های‌مان در سال 2016 خوب بوده است. ما می‌‌خواهیم بر گروه‌مان در مرحله انتخابی جام جهانی مسلط باشیم و دچار افت نشویم، اتفاقی که در روند آماده‌سازی‌‌مان قبل از شرکت در یورو 2016 رخ داد.

از جمله اتفاقات مهمی که در بازی دوستانه تیم‌های ملی آلمان و ایتالیا رخ داد، هو شدن توماس مولر با هر بار صاحب توپ شدنش بود. مولر به خاطر اظهارات جنجالی اخیرش بعد از پیروزی 8 بر صفر آلمان برابر سن‌مارینو (وقتی از بازی برابر تیم‌های کوچک مانند سن‌مارینو ابراز نارضایتی کرد و آنها را غیرضروری دانست) به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است و هواداران تیم ملی ایتالیا هم او را به خاطر حرف‌هایش هو کردند.

لو اما در صدد دفاع از مهاجم بایرن‌مونیخ برآمد و عنوان کرد: از حرف‌های مولر سوء برداشت شده است. او نمی‌خواست به سن‌مارینو بی‌احترامی کند. او ارزش‌های فوتبال را درک می‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *