پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25911 26 آبان 1395 ساعت [ 12:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساوت گیت : مردم و مسئولان باید در مورد دائم شدن قراردادم نظر بدهند

سرمربی تیم ملی انگلیس تأکید کرد در همین چند بازی اندکی که روی نیمکت سه‌شیر بوده نشان داده که می‌تواند در بازی‌های بزرگ کارش را به خوبی انجام دهد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث ساوت‌گیت که در چهارمین تجربه حضورش روی نیمکت تیم ملی انگلیس به عنوان مربی موقت، این تیم را به […]

سرمربی تیم ملی انگلیس تأکید کرد در همین چند بازی اندکی که روی نیمکت سه‌شیر بوده نشان داده که می‌تواند در بازی‌های بزرگ کارش را به خوبی انجام دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث ساوت‌گیت که در چهارمین تجربه حضورش روی نیمکت تیم ملی انگلیس به عنوان مربی موقت، این تیم را به تساوی 2 بر 2 مقابل اسپانیا در دیداری دوستانه رساند، تاکنون در چهار بازی 2 پیروزی و 2 تساوی برای سه‌شیر به ارمغان آورده است.

ساوت‌گیت پس از این بازی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید با عملکردتان توانسته‌اید اتحادیه فوتبال انگلیس را برای ماندن در پست سرمربیگری سه‌شیر متقاعد کنید؟» گفت: مسئولان و مردم باید در این خصوص نظر بدهند نه من! برای ما مساوی برابر اسپانیا همچون شکست بود، اما به کاری که بازیکنانم در این دیدار کردند، افتخار می‌کنم.

وی افزود: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که سرمربیگری سه‌شیر تجربه فوق‌العاده‌ای است. از کار با این بازیکنان لذت می‌برم و در آنها پتانسیل لازم را می‌بینم. خودم را ثابت کردم که می‌توانم در بازی‌های بزرگ تیم را مدیریت و به کمک کادرفنی‌ام به لحاظ تاکتیکی تیم را آماده بازی کنم. در این دیدار مقابل تیم سطح بالایی بازی کردیم و آزمون دشواری را برای آنها رقم زدیم.

سرمربی موقت سه‌شیر در مورد مصدومیت زننده گل اول تیمش در این بازی اظهار داشت: لالانا مورد ارزیابی کادر پزشکی قرار گرفته، اما باید بگویم جای تأسف دارد که او مصدوم شد. آدام فوتبالیستی باهوش و مستعد است که قادر به گلزنی برای تیم ملی انگلیس هم هست. او بازیکنی کلیدی برای ما بود.

رونی که در پیروزی 3 بر صفر انگلیس برابر اسکاتلند در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ناحیه زانو دچار مصدومیت جزیی شد، بازی دوستانه با اسپانیا را به همین دلیل از دست داد، اما شایعاتی در این خصوص مطرح شده که کاپیتان سه‌شیر به دلیل نوشیدن بیش از اندازه مشروبات الکلی در هتل محل اقامت تیم ملی انگلیس از ترکیب این تیم برای بازی با ماتادورها کنار گذاشته شد.

ساوت‌گیت با رد این شایعه گفت: رونی در بازی روز جمعه دچار مصدومیت شد، به طوری که روز شنبه هم قادر به تمرین کردن با ما نبود. داستان همین بود و بس!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت